KINGSTON A400 240GB SSD disk, 2.5 palčni, 7mm, SATA 6 Gb/s
Nazaj
SA400S37/240G
SA400S37/240G
Kingston
740617261219
Bar koda:
740617261219
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
KINGSTON A400 240GB SSD disk, 2.5 palčni, 7mm, SATA 6 Gb/s
Izdelka trenutno ni na zalogi.
KINGSTON A400 240GB SSD zagotavlja hitro in zanesljivo delovanje z največjo hitrostjo zaporednega branja 500 MB/s in zapisa 350 MB/s. Ta notranji disk velikosti 2.5'', debeline 7 mm in s podporo SATA III je idealen za izboljšanje zmogljivosti vašega računalnika. Odporen na tresljaje, z nizko porabo energije in 3-letno garancijo, je odlična izbira za vse, ki potrebujejo zanesljivo in hitro shranjevanje podatkov.
| Lokacija naprave | Notranji |
| Tip | 2.5" 7mm |
| Zmogljivost pomnilnika | 240 GB |
| Podprti podatkovni kanal | SATA III-600 |
| Zunanja hitrost prenosa podatkov | 6 GB/s |
| Tehnologija pomnilniške kartice | Triple-Level Cell |
| Barva | Črna |
| Največja hitrost zaporednega branja | 500 MB/s |
| Največja hitrost zaporednega zapisovanja | 350 MB/s |
| Število vmesnikov SATA III | 1 |
| Povprečni čas med odpovedma | 1000000 h |
| Odpornost na tresljaje pri delovanju | 2.17 G @ 7 - 800 Hz |
| Odpornost shrambe na tresljaje | 20 G @ 10 - 2000 Hz |
| Najvišja poraba energije | 1.535 W |
| Najnižja poraba energije | 0.195 W |
| Najvišja temperatura okolja | 70 °C |
| Najnižja temperatura okolja | 0 °C |
| Najvišja temperatura okolja v mirovanju | 85 °C |
| Najnižja temperatura okolja v mirovanju | -40 °C |
| Zaščita pred okoljskimi vplivi | Konstrukcija odporna proti udarcem Odporen na vibracije |
| Širina (mm) | 69.8497 mm |
| Višina (mm) | 6.9999 mm |
| Globina (mm) | 100.0998 mm |
| Nazivna teža | 41.0001 g |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 9.144 mm |
| Širina paketa (mm) | 129.54 mm |
| Višina paketa (mm) | 184.1502 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.06 kg |
| Neto teža (kg) | 0.05 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 203.2 mm |
| Širina škatle (mm) | 135.89 mm |
| Višina škatle (mm) | 69.85 mm |
| Bruto teža škatle (kg) | 0.71 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.05 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.05 kg |
| Paketov v škatli | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 740617261219 |
| Kapaciteta |
240 GB |
| Format |
2,5" |
| Vodilo |
SATA3 |
| RGB |
Ne |