Crucial T705 1TB PCIe Gen5 NVMe M.2 SSD disk
Nazaj
CT1000T705SSD3
CT1000T705SSD3
Crucial
649528940162
Bar koda:
649528940162
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
Crucial T705 1TB PCIe Gen5 NVMe M.2 SSD disk
Izdelka trenutno ni na zalogi.
Crucial T705 1TB PCIe Gen5 NVMe M.2 SSD ponuja izjemno hitrost branja do 13600 MB/s in pisanja do 10200 MB/s. S podporo za PCI Express 5.0 je idealen za napredne uporabnike, ki iščejo visoko zmogljivost. Zanesljivost dodatno potrjuje 600 TBW in garancija 60 mesecev.
| Lokacija naprave | Vtični modul |
| Faktor oblike | M.2 22x80mm |
| Zmogljivost shranjevanja | 1 TB |
| Podpira podatkovni kanal | PCI Express 5.0 x4 |
| Pomnilniška tehnologija | NAND bliskavica |
| Tehnologija bliskovnih pomnilniških celic | Celica na treh ravneh |
| Največja zaporedna hitrost branja | 13600 MB/s |
| Največja hitrost zaporednega pisanja | 10200 MB/s |
| Skupno število zapisanih bajtov (TBW) | 600 TB |
| Povprečni čas med okvarami | 1500000 h |
| Funkcije polprevodniškega pogona | Podpora za NVMe |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 60 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 98.5 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 13.89 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 130 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.04 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.01 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 13.9 mm |
| Širina škatle (mm) | 98.5 mm |
| Višina škatle (mm) | 130 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.01 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.01 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.01 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 649528940162 |
| Kapaciteta |
1.000 GB |
| Format |
m.2 |
| Vodilo |
PCI Express 5.0 |
| RGB |
Ne |