Micron 5400 PRO 480GB SATA 6.35cm (2.5'') (7mm) Non-SED SSD disk
Nazaj
MTFDDAK480TGA-1BC1ZABYYR
MTFDDAK480TGA-1BC1ZABYYR
Micron
649528933874
Bar koda:
649528933874
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
Micron 5400 PRO 480GB SATA 6.35cm (2.5'') (7mm) Non-SED SSD disk
Izdelka trenutno ni na zalogi.
Micron 5400 PRO 480GB je zanesljiv notranji SSD disk s SATA III povezavo, ki ponuja najvišje hitrosti zaporednega branja do 540 MB/s ter zapisovanja do 520 MB/s. S tehnologijo 3D NAND in Triple-Level Cell zagotavlja trajnost in zmogljivost, idealno za tiste, ki potrebujejo hitro in stabilno delovanje.
| Lokacija naprave | Notranji |
| Tip | 2.5" 7mm |
| Zmogljivost pomnilnika | 480 GB |
| Podprti podatkovni kanal | SATA III-600 |
| Zunanja hitrost prenosa podatkov | 6 GB/s |
| Tehnologija pomnilnika | 3D NAND |
| Tehnologija pomnilniške kartice | Triple-Level Cell |
| Vključeni dodatki | Dokumentacija |
| Barva | Črna |
| Največja hitrost naključnega branja | 95000 IOPS |
| Največja hitrost naključnega zapisovanja | 37000 IOPS |
| Največja hitrost zaporednega branja | 540 MB/s |
| Največja hitrost zaporednega zapisovanja | 520 MB/s |
| Drive Writes Per Day (DWPD) | 1.5 |
| Nepopravljive napake | 10 per 10^17 |
| Povprečni čas med odpovedma | 3000000 h |
| Lastnosti diska SSD | Power-loss Protection (data at rest) Non-SED |
| Najvišja poraba energije | 3.9 W |
| Najvišja temperatura okolja | 70 °C |
| Najnižja temperatura okolja | 0 °C |
| Širina (mm) | 100.45 mm |
| Višina (mm) | 69.85 mm |
| Globina (mm) | 7 mm |
| Nazivna teža | 70 g |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 60 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.07 kg |
| Neto teža (kg) | 0.05 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 0.35 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.05 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.05 kg |
| Paketov v škatli | 5 |
| Paketov na paleto | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 649528933874 |
| Kapaciteta |
480 GB |
| Format |
2,5" |
| Vodilo |
SATA3 |
| RGB |
Ne |