Kingston KC3000 512GB, M.2 2280, PCIe 4.0 NVMe SSD disk
Nazaj
SKC3000S/512G
SKC3000S/512G
Kingston
740617324402
Bar koda:
740617324402
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
Kingston KC3000 512GB, M.2 2280, PCIe 4.0 NVMe SSD disk
Doživite izjemno hitrost in zanesljivost s Kingston KC3000 SSD. S kapaciteto 512 GB in podporo PCIe 4.0 NVMe ponuja bliskovite hitrosti do 7000 MB/s. Idealen je za napredne uporabnike, ki cenijo stabilnost in napredno tehnologijo 3D NAND. Razburljiva izbira za vse, ki želijo izkoristiti najnovejše SSD tehnologije.
| Lokacija naprave | Vtična kartica |
| Faktor oblike | M.2 22x80mm |
| Zmogljivost shranjevanja | 512 GB |
| Podpira podatkovni kanal | PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Krmilnik SSD | Phison E18 |
| Pomnilniška tehnologija | 3D NAND |
| Tehnologija bliskovnih pomnilniških celic | Celica na treh ravneh |
| Zunanja barva | Črn |
| Največja hitrost naključnega branja | 450000 IOPS |
| Največja hitrost naključnega pisanja | 900000 IOPS |
| Največja zaporedna hitrost branja | 7000 MB/s |
| Največja hitrost zaporednega pisanja | 3900 MB/s |
| Skupno število zapisanih bajtov (TBW) | 400 TB |
| Povprečni čas med okvarami | 1800000 h |
| Funkcije polprevodniškega pogona | Podpora za NVMe |
| Toleranca na vibracije Delovanje | 2.17G @ 7-800Hz |
| Shranjevanje tolerance vibracij | 20G @ 20-1000Hz |
| Največja poraba energije | 4.1 W |
| Najmanjša poraba energije | 5 mW |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 70 °C |
| Najnižja delovna temperatura okolja | 0 °C |
| Najvišja temperatura okolja v neobratovanju | 85 °C |
| Najnižja temperatura okolja v neobratovanju | -40 °C |
| Širina (mm) | 80 mm |
| Višina (mm) | 22 mm |
| Globina (mm) | 2.21 mm |
| Nazivna teža | 7 g |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 60 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 8.38 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 129.54 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 184.15 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.03 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.007 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.39 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.007 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.007 kg |
| Paketi v škatli | 10 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 740617324402 |
| Kapaciteta |
512 GB |
| Format |
m.2 |
| Vodilo |
PCI Express 4.0 |
| RGB |
Ne |