Micron 7450 PRO 480GB NVMe M.2 (22x80) Non-SED Enterprise SSD [Single Pack]
Nazaj
MTFDKBA480TFR-1BC1ZABYYR
MTFDKBA480TFR-1BC1ZABYYR
Micron
649528924315
Bar koda:
649528924315
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
Micron 7450 PRO 480GB NVMe M.2 (22x80) Non-SED Enterprise SSD [Single Pack]
Izdelka trenutno ni na zalogi.
Micron 7450 PRO 480GB NVMe M.2 je napredni SSD za podjetja. Ponudba vključuje izjemno hitrost branja do 5000 MB/s in pisanja do 700 MB/s. Izstopa z zaščito pred izgubo napajanja in dolgo življenjsko dobo s 60-mesečno garancijo. Idealna izbira za podjetja, ki potrebujejo zanesljivo shranjevanje podatkov.
| Lokacija naprave | Vtični modul |
| Faktor oblike | M.2 22x80mm |
| Zmogljivost shranjevanja | 480 GB |
| Podpira podatkovni kanal | NVMe PCIe® Gen4 |
| Pomnilniška tehnologija | 3D NAND |
| Tehnologija bliskovnih pomnilniških celic | Celica na treh ravneh |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Največja hitrost naključnega branja | 280000 IOPS |
| Največja hitrost naključnega pisanja | 40000 IOPS |
| Največja zaporedna hitrost branja | 5000 MB/s |
| Največja hitrost zaporednega pisanja | 700 MB/s |
| Skupno število zapisanih bajtov (TBW) | 800 TB |
| Nepopravljive napake | 1 na 10^17 |
| Povprečni čas med okvarami | 2000000 h |
| Funkcije polprevodniškega pogona | Zaščita pred izgubo napajanja (podatki v mirovanju) Brez SED Enterprise |
| Največja poraba energije | 8 W |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 70 °C |
| Najnižja delovna temperatura okolja | 0 °C |
| Garancija Izdelki z možnostjo vračila | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 60 mesecev |
| Merila za potrjevanje garancije | Serijska številka |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 0.02 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.07 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.07 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.07 kg |
| Paketi v škatli | 5 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 649528924315 |
| Economic operator in EU / authorized representative | Micron Technology, Inc. |
| Postal address | Leopoldstrasse 250 Munich, 80807 Germany |
| Electronic address | crucialberatung@micron.com |
| Kapaciteta |
480 GB |
| Format |
m.2 |
| Vodilo |
NVMe |
| RGB |
Ne |