CORSAIR MP700 ELITE 2TB M.2 NVMe PCIe Gen5 x4 SSD disk
Nazaj
CSSD-F2000GBMP700ENH
CSSD-F2000GBMP700ENH
Corsair
840440487869
Bar koda:
840440487869
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
CORSAIR MP700 ELITE 2TB M.2 NVMe PCIe Gen5 x4 SSD disk
CORSAIR MP700 ELITE 2TB M.2 NVMe PCIe Gen5 x4 SSD disk ponuja neverjetne hitrosti branja do 10000 MB/s in pisanja do 8500 MB/s, zagotavljajoč vrhunsko zmogljivost. Idealen je za navdušence in profesionalne uporabnike, ki potrebujejo zanesljivo shranjevanje in hitrosti, ki pospešijo njihove delovne procese. Njegova 3D NAND tehnologija in podporo za PCIe NVMe 5.0 x4 omogočata izreden prenos podatkov in dolgo življenjsko dobo.
| Lokacija naprave | Vtični modul |
| Faktor oblike | M.2 22x80mm |
| Zmogljivost shranjevanja | 2 TB |
| Podpira podatkovni kanal | PCIe NVMe 5.0 x 4 |
| Pomnilniška tehnologija | 3D NAND |
| Tehnologija bliskovnih pomnilniških celic | Celica na treh ravneh |
| Največja hitrost naključnega branja | 1300000 IOPS |
| Največja hitrost naključnega pisanja | 1400000 IOPS |
| Največja zaporedna hitrost branja | 10000 MB/s |
| Največja hitrost zaporednega pisanja | 8500 MB/s |
| Skupno število zapisanih bajtov (TBW) | 1200 TB |
| Skladni standardi shranjevanja | S.M.A.R.T. |
| Delovanje tolerance na udarce | 1500G |
| Toleranca na vibracije Delovanje | 20G @ 80-2000Hz |
| Nazivna napajalna napetost | 3.3 V |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 70 °C |
| Najnižja delovna temperatura okolja | 0 °C |
| Najvišja temperatura okolja v neobratovanju | 85 °C |
| Najnižja temperatura okolja v neobratovanju | -40 °C |
| Največja vlažnost v neobratovanju | 93 odstotek |
| Širina (mm) | 80 mm |
| Globina (mm) | 22 mm |
| Nazivna teža | 0.031 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 60 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 127 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 75 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 11.5 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.031 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.008 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.1 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 840440487869 |
| Kapaciteta |
2.000 GB |
| Format |
m.2 |
| Vodilo |
PCI Express 5.0 |