GOODRAM PX500 GEN.3 256GB PCIe 3x4 M.2 2280 SSD disk
Nazaj
SSDPR-PX500-256-80-G3
SSDPR-PX500-256-80-G3
Goodram
5908267966242
Bar koda:
5908267966242
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
GOODRAM PX500 GEN.3 256GB PCIe 3x4 M.2 2280 SSD disk
GOODRAM PX500 GEN.3 256GB SSD zagotavlja izjemno hitro branje (3200 MB/s) in zapisovanje (1300 MB/s), kar omogoča stabilno in zanesljivo delovanje vašega sistema. S podporo za PCIe NVMe 3.0 x4 in 3D NAND tehnologijo je idealen za povečanje hitrosti in učinkovitosti vašega računalnika.
| Lokacija naprave | Notranji |
| Tip | M.2 (2280) |
| Zmogljivost pomnilnika | 256 GB |
| Podprti podatkovni kanal | PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Tehnologija pomnilnika | 3D NAND |
| Barva | Črna |
| Največja hitrost naključnega branja | 80000 IOPS |
| Največja hitrost naključnega zapisovanja | 250000 IOPS |
| Največja hitrost zaporednega branja | 3200 MB/s |
| Največja hitrost zaporednega zapisovanja | 1300 MB/s |
| Skupno število zapisanih bytov (TBW) | 150 TB |
| Povprečni čas med odpovedma | 1500000 h |
| Lastnosti diska SSD | NVMe Support Thermal Throttling Technology Error Correction Code |
| Podprti standardi shranjevanja | S.M.A.R.T. |
| Najvišja temperatura okolja | 70 °C |
| Najnižja temperatura okolja | 0 °C |
| Najvišja temperatura okolja v mirovanju | 85 °C |
| Najnižja temperatura okolja v mirovanju | -40 °C |
| Širina (mm) | 22 mm |
| Višina (mm) | 3.8 mm |
| Globina (mm) | 80 mm |
| Nazivna teža | 0.007 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 143 mm |
| Širina paketa (mm) | 145 mm |
| Višina paketa (mm) | 85 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.28 kg |
| Neto teža (kg) | 0.283 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 0.28 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5908267966242 |
| Kapaciteta |
256 GB |
| Format |
m.2 |
| Vodilo |
PCI Express 3.0 |
| RGB |
Ne |