GOODRAM PX500 GEN.3 1TB PCIe 3x4 M.2 2280 SSD disk
Nazaj
SSDPR-PX500-01T-80-G3
SSDPR-PX500-01T-80-G3
Goodram
5908267966266
Bar koda:
5908267966266
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
GOODRAM PX500 GEN.3 1TB PCIe 3x4 M.2 2280 SSD disk
GOODRAM PX500 GEN.3 1TB SSD disk je zasnovan za tiste, ki iščejo visoko zmogljivost in zanesljivost. S PCIe NVMe 3.0 x4 kanalom ponuja izjemno hitrost branja do 2050 MB/s in pisanja do 1650 MB/s, kar zagotavlja hitro in nemoteno delovanje vašega sistema. Z zanesljivim SMI 2263XT krmilnikom ter 3D NAND pomnilniško tehnologijo je ta SSD idealna izbira za izboljšanje vašega računalnika. Njegov toplotni ščit poskrbi za učinkovito hlajenje, kar podaljšuje življenjsko dobo diska.
| Lokacija naprave | Vtični modul |
| Faktor oblike | M.2 22x80mm |
| Zmogljivost shranjevanja | 1 TB |
| Podpira podatkovni kanal | PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Krmilnik SSD | SMI 2263XT |
| Pomnilniška tehnologija | 3D NAND |
| Način hlajenja SSD | Toplotni ščit |
| Zunanja barva | Črn |
| Največja hitrost naključnega branja | 171000 IOPS |
| Največja hitrost naključnega pisanja | 143000 IOPS |
| Največja zaporedna hitrost branja | 2050 MB/s |
| Največja hitrost zaporednega pisanja | 1650 MB/s |
| Skupno število zapisanih bajtov (TBW) | 660 TB |
| Povprečni čas med okvarami | 2000000 h |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 70 °C |
| Najnižja delovna temperatura okolja | 0 °C |
| Najvišja temperatura okolja v neobratovanju | 85 °C |
| Najnižja temperatura okolja v neobratovanju | -45 °C |
| Širina (mm) | 22 mm |
| Višina (mm) | 3.5 mm |
| Globina (mm) | 80 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 140 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 140 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 8 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.027 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.022 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.027 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 5908267966266 |
| Kapaciteta |
1.000 GB |
| Format |
m.2 |
| Vodilo |
PCI Express 3.0 |
| RGB |
Ne |