GOODRAM 1TB CX400 G.2 2,5 SATA III SSD disk
Nazaj
SSDPR-CX400-01T-G2
SSDPR-CX400-01T-G2
Goodram
5908267923467
Bar koda:
5908267923467
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
GOODRAM 1TB CX400 G.2 2,5 SATA III SSD disk
Odkrijte zanesljivost in hitrost z GOODRAM 1TB CX400 G.2 2,5 SATA III SSD diskom. S kapaciteto 1TB, NAND Flash tehnologijo ter hitrostjo do 550 MB/s je idealen za hitro nalaganje in optimalno shranjevanje podatkov. TRIM podpora izboljšuje vzdržljivost, termična odpornost pa zagotavlja stabilno delovanje tudi v ekstremnih pogojih.
| Lokacija naprave | Notranji |
| Tip | 2.5" 7mm |
| Zmogljivost pomnilnika | 1 TB |
| Podprti podatkovni kanal | SATA III-600 |
| Zunanja hitrost prenosa podatkov | 6 GB/s |
| Tehnologija pomnilnika | NAND Flash |
| Tehnologija pomnilniške kartice | Triple-Level Cell |
| Največja hitrost naključnega branja | 75500 IOPS |
| Največja hitrost naključnega zapisovanja | 76800 IOPS |
| Največja hitrost zaporednega branja | 550 MB/s |
| Največja hitrost zaporednega zapisovanja | 500 MB/s |
| Povprečni čas med odpovedma | 2000000 h |
| Lastnosti diska SSD | TRIM podpora |
| Podprti standardi shranjevanja | S.M.A.R.T. |
| Najvišja temperatura okolja | 70 °C |
| Najnižja temperatura okolja | 0 °C |
| Najvišja temperatura okolja v mirovanju | 70 °C |
| Najnižja temperatura okolja v mirovanju | -45 °C |
| Globina (mm) | 100 mm |
| Višina (mm) | 7 mm |
| Širina (mm) | 69.85 mm |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.18 kg |
| Neto teža (kg) | 0.18 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 0.18 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.18 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.18 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5908267923467 |
| Kapaciteta |
1.000 GB |
| Format |
2,5" |
| Vodilo |
SATA3 |
| RGB |
Ne |