Ubiquiti UACC-HDD-E-8TB Enterprise 3.5" HDD za UniFi sisteme
Nazaj
UACC-HDD-E-8TB
UACC-HDD-E-8TB
Ubiquiti
810084693490
Bar koda:
810084693490
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
1 leto
Ubiquiti UACC-HDD-E-8TB Enterprise 3.5" HDD za UniFi sisteme
Izdelka trenutno ni na zalogi.
Ubiquiti UACC-HDD-E-8TB Enterprise je idealen 3.5” trdi disk za vse, ki potrebujejo veliko kapaciteto shranjevanja za svoje UniFi kamere in NAS sisteme. S kapaciteto 8 TB zagotavlja dovolj prostora za shranjevanje vaših podatkov. Podpira podatkovni kanal SATA III-600 in se vrti s hitrostjo 7200 revolucij na minuto, kar poskrbi za tekoče delovanje in hiter prenos podatkov do 6 GB/s. Trdi disk je zasnovan za notranjo uporabo in deluje z napajalno napetostjo med 5 V in 12 V. Z visoko odpornostjo, povprečnim časom med okvarami 2,000,000 ur ter certifikati CE in IC, vam disk zagotavlja zanesljivost in dolgo življenjsko dobo. Idealna izbira za vse vaše potrebe po visokozmogljivem shranjevanju.
| Lokacija naprave | Notranji |
| Faktor oblike | 3.5" |
| Zmogljivost shranjevanja | 8 TB |
| Podpira podatkovni kanal | SATA III-600 |
| Hitrost vrtenja | 7200 revolucij / minuto |
| Bitna hitrost zunanjih podatkov | 6 GB/s |
| Povprečni čas med okvarami | 2000000 h |
| Največja napajalna napetost | 12 V |
| Najmanjša napajalna napetost | 5 V |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 60 °C |
| Najnižja delovna temperatura okolja | 5 °C |
| Največja delovna vlažnost | 90 odstotek |
| Minimalna delovna vlažnost | 5 odstotek |
| Globina (mm) | 147 mm |
| Višina (mm) | 26.1 mm |
| Širina (mm) | 101.9 mm |
| Nazivna teža | 0.72 kg |
| Certifikati | CE, IC |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 12 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 195 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 150 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 72 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.8969 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 363 mm |
| Širina škatle (mm) | 314 mm |
| Višina škatle (mm) | 230 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 8.969 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0 kg |
| Paketi v škatli | 10 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 810084693490 |