TOSHIBA S300 Surveillance 4TB, 3.5", SATA, 5400RPM
Nazaj
HDWT840UZSVA
HDWT840UZSVA
Toshiba
4260557511862
Bar koda:
4260557511862
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
TOSHIBA S300 Surveillance 4TB, 3.5", SATA, 5400RPM
TOSHIBA S300 Surveillance 4TB disk je narejen za varnostne aplikacije. Ta notranji 3.5" disk z zmogljivostjo 4 TB, podpira SATA III-600 vmesnik in ima 128 MB predpomnilnika. Odporen na udarce in napredno oblikovan, ponuja stabilno in tiho delovanje s hitrostjo 5400 RPM in nizko stopnjo hrupa 26 dB.
| Lokacija naprave | Notranji |
| Faktor oblike | 3.5" |
| Zmogljivost shranjevanja | 4 TB |
| Podpira podatkovni kanal | SATA III-600 |
| Nameščena zmogljivost pomnilnika predpomnilnika | 128 MB |
| Hitrost vrtenja | 5400 revolucij / minuto |
| Povprečna zakasnitev vrtenja | 5.56 ms |
| Notranja podatkovna bitna hitrost | 157 MB/s |
| Bitna hitrost zunanjih podatkov | 6 GB/s |
| Nepopravljive napake | 1 na 10^14 |
| Povprečni čas med okvarami | 1000000 h |
| Funkcije trdega diska | Čakalna vrsta izvornih poveljnikov (NCQ) Odpornost na udarce Napredno oblikovanje (AF) Brez halogenov |
| Največja napajalna napetost | 12 V |
| Najmanjša napajalna napetost | 5 V |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 70 °C |
| Najnižja delovna temperatura okolja | 0 °C |
| Najvišja temperatura okolja v neobratovanju | 70 °C |
| Najnižja temperatura okolja v neobratovanju | -40 °C |
| Tipična raven hrupa pri obratovanju | 26 dB |
| Globina (mm) | 147 mm |
| Višina (mm) | 26.1 mm |
| Širina (mm) | 101.85 mm |
| Nazivna teža | 0.72 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 102 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 147 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 27 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.66 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.65 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 213 mm |
| Širina škatle (mm) | 321 mm |
| Višina škatle (mm) | 406 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 15.4 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.8 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.8 kg |
| Paketi v škatli | 20 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 4260557511862 |