SEAGATE SkyHawk AI 16TB disk s SATA 6Gb/s, 7200 obratov/min
Nazaj
ST16000VE004
ST16000VE004
Seagate
8719706436892
8719706436892
Bar koda:
8719706436892
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
SEAGATE SkyHawk AI 16TB disk s SATA 6Gb/s, 7200 obratov/min
Izdelka trenutno ni na zalogi.
SEAGATE SkyHawk AI 16TB, 3.5-palčni notranji disk vam ponuja izjemno zmogljivost za shranjevanje podatkov. S podporo za SATA III, hitrostjo vrtenja 7200 obratov/minuto ter povprečnim časom iskanja 4.16 ms je idealna izbira za zahtevne uporabnike. Opremljen z 512 MB predpomnilnika, omogoča hitro in učinkovito upravljanje podatkov, medtem ko MTBF 2,5 milijona ur ter zaščita pred udarci zagotavljata zanesljivost. Ta disk je zasnovan za delovanje pri temperaturah od 5 °C do 65 °C, kar omogoča stabilno delovanje v različnih okoljih.
| Lokacija naprave | Notranji |
| Faktor oblike | 3.5" |
| Zmogljivost shranjevanja | 16 TB |
| Podpira podatkovni kanal | SATA III-600 |
| Nameščena zmogljivost pomnilnika predpomnilnika | 512 MB |
| Hitrost vrtenja | 7200 revolucij / minuto |
| Povprečni čas iskanja | 4.16 ms |
| Notranja podatkovna bitna hitrost | 285 MB/s |
| Bitna hitrost zunanjih podatkov | 6 GB/s |
| Nepopravljive napake | 1 na 10^15 |
| Povprečni čas med okvarami | 2500000 h |
| Cikli zagona / zaustavitve | 600000 |
| Skladni standardi shranjevanja | S.M.A.R.T. |
| Delovanje tolerance na udarce | 40G |
| Shranjevanje s toleranco na udarce | 200G |
| Nazivna napajalna napetost | 5 V |
| Največja napajalna napetost | 12 V |
| Največja poraba energije | 7.8 W |
| Najmanjša poraba energije | 1.1 W |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 65 °C |
| Najnižja delovna temperatura okolja | 5 °C |
| Najvišja temperatura okolja v neobratovanju | 70 °C |
| Najnižja temperatura okolja v neobratovanju | -40 °C |
| Globina (mm) | 147 mm |
| Višina (mm) | 26.11 mm |
| Širina (mm) | 101.85 mm |
| Nazivna teža | 0.685 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 60 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.7 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.65 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 14.99 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 14.99 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.06 kg |
| Paketi v škatli | 20 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 8719706436892 |