SEAGATE Exos 10E2400 1.2TB trdi disk, SAS 12Gb/s, 2.5"
Nazaj
ST1200MM0129
ST1200MM0129
Seagate
8719706009485
Bar koda:
8719706009485
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
SEAGATE Exos 10E2400 1.2TB trdi disk, SAS 12Gb/s, 2.5"
Izdelka trenutno ni na zalogi.
Seagate Exos 10E2400 ponuja impresivno hitrostjo prenosa in zmogljivostjo 1.2 TB z dodatnim SSD 16 GB. S kompaktno zasnovo 2.5", omogoča notranjo integracijo in zagotavlja hitro delovanje s hitrostjo 10,000 obratov/min. Primeren za zanesljive shranjevalne sisteme, podpira SAS in omogoča vročo zamenjavo ter vključuje 256 MB predpomnilnika za hitre dostave podatkov. Odporen na udarce in vibracije, z napredno varnostno zaščito in funkcijo samodejnega šifriranja.
| Lokacija naprave | Notranji |
| Tip | 2.5" |
| Zmogljivost pomnilnika | 1.2 TB + SSD 16 GB |
| Podprti podatkovni kanal | SAS |
| Možnost zamenjave | Vroče |
| Zmogljivost vgrajenega predpomnilnika | 256 MB |
| Število plošč | 2 |
| Število glav | 4 |
| Hitrost vrtenja | 10000 revolucij / minuto |
| Povprečna rotacijska zakasnitev | 2.9 ms |
| Zunanja hitrost prenosa podatkov | 12 GB/s |
| Nepopravljive napake | 1 per 10^16 |
| Značilnosti trdega diska | Hibridni SSD Seagate takojšnji varnostni izbris Samodejno šifriranje pogona (AES-256) Advanced Format (AF) |
| Operativna odpornost na udarec | 40 G @ 11 ms |
| Odpornost pomnilniškega sistema na udarce | 400 G @ 2 ms |
| Odpornost na tresljaje pri delovanju | 0.5 @ 5 - 500Hz |
| Odpornost shrambe na tresljaje | 3 G @ 5 - 500 Hz |
| SAS | 1 |
| Največja napajalna napetost | 12 V |
| Najnižja napajalna napetost | 5 V |
| Najvišja poraba energije | 7.15 W |
| Najnižja poraba energije | 3.91 W |
| Najvišja temperatura okolja | 55 °C |
| Najnižja temperatura okolja | 5 °C |
| Najvišja temperatura okolja v mirovanju | 70 °C |
| Najnižja temperatura okolja v mirovanju | -40 °C |
| Globina (mm) | 100.45 mm |
| Višina (mm) | 15 mm |
| Širina (mm) | 70.1 mm |
| Nazivna teža | 0.23 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 60 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.23 kg |
| Neto teža (kg) | 0.23 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 8.5 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 8.5 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.02 kg |
| Paketov v škatli | 40 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 8719706009485 |