TOSHIBA N300 NAS 4TB CMR disk z vzdržljivo 24/7 zmogljivostjo
Nazaj
MN10ADA400ES
MN10ADA400ES
Toshiba
4260557512968
Bar koda:
4260557512968
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
TOSHIBA N300 NAS 4TB CMR disk z vzdržljivo 24/7 zmogljivostjo
TOSHIBA N300 NAS 4TB disk je zasnovan za brezhibno delovanje 24/7. S svojo odpornostjo na udarce in vibracije, hitrostjo vrtenja 7200 RPM in naprednimi tehnologijami, kot je Rotacijska zaščita pred vibracijami (RVS), zagotavlja hitro in stabilno shrambo podatkov. Idealno za stalno obremenjena okolja.
| Lokacija naprave | Notranji |
| Faktor oblike | 3.5" |
| Zmogljivost shranjevanja | 4 TB |
| Podpira podatkovni kanal | SATA III-600 |
| Nameščena zmogljivost pomnilnika predpomnilnika | 512 MB |
| Hitrost vrtenja | 7200 revolucij / minuto |
| Notranja podatkovna bitna hitrost | 281 MB/s |
| Bitna hitrost zunanjih podatkov | 6 GB/s |
| Nepopravljive napake | 1 na 10^15 |
| Povprečni čas med okvarami | 1000000 h |
| Funkcije trdega diska | Odpornost na udarce 24/7 Rotacijska zaščita pred vibracijami (RVS) Napredno oblikovanje (AF) Brez halogenov Konvencionalno magnetno snemanje (CMR) |
| Delovanje tolerance na udarce | 70G @ 2ms |
| Shranjevanje s toleranco na udarce | 250G @ 2ms |
| Toleranca na vibracije Delovanje | 0.75G @ 5-300Hz |
| Shranjevanje tolerance vibracij | 3G @ 5-500Hz |
| Največja napajalna napetost | 12 V |
| Najmanjša napajalna napetost | 5 V |
| Največja poraba energije | 6.75 W |
| Najmanjša poraba energije | 3.49 W |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 60 °C |
| Najnižja delovna temperatura okolja | 5 °C |
| Najvišja temperatura okolja v neobratovanju | 70 °C |
| Najnižja temperatura okolja v neobratovanju | -40 °C |
| Tipična raven hrupa pri obratovanju | 34 dB |
| Globina (mm) | 147 mm |
| Višina (mm) | 26.1 mm |
| Širina (mm) | 101.85 mm |
| Nazivna teža | 0.69 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 102 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 147 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 27 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.72 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.71 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 228 mm |
| Širina škatle (mm) | 308 mm |
| Višina škatle (mm) | 410 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 15 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0 kg |
| Paketi v škatli | 20 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 4260557512968 |