TOSHIBA N300 NAS 8TB CMR disk, 3.5", SATA 6Gb/s, 7200 obratov/min
Nazaj
MN10ADA800S
MN10ADA800S
Toshiba
4260557512944
Bar koda:
4260557512944
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
TOSHIBA N300 NAS 8TB CMR disk, 3.5", SATA 6Gb/s, 7200 obratov/min
Izdelka trenutno ni na zalogi.
Odkrijte zanesljivost s trdim diskom TOSHIBA N300 NAS 8TB, zasnovanim za optimalno delovanje v NAS sistemih. S hitrostjo 7200 obratov/min, 8 TB zmogljivosti in podporo za SATA III, omogoča tekoč pretok podatkov. Disk je opremljen z naprednimi funkcijami, kot so odporen na vibracije, zaščita pred vibracijami (RVS), konvencionalno magnetno snemanje (CMR) in brez halogenov. Zagotovite si zanesljivost in trajnost z odpornostjo na udarce ter 24/7 delovanjem - popolno za profesionalne in domače potrebe shranjevanja.
| Lokacija naprave | Notranji |
| Faktor oblike | 3.5" |
| Zmogljivost shranjevanja | 8 TB |
| Podpira podatkovni kanal | SATA III-600 |
| Nameščena zmogljivost pomnilnika predpomnilnika | 512 MB |
| Hitrost vrtenja | 7200 revolucij / minuto |
| Notranja podatkovna bitna hitrost | 281 MB/s |
| Bitna hitrost zunanjih podatkov | 6 GB/s |
| Nepopravljive napake | 1 na 10^15 |
| Povprečni čas med okvarami | 1000000 h |
| Funkcije trdega diska | Odpornost na udarce 24/7 Rotacijska zaščita pred vibracijami (RVS) Napredno oblikovanje (AF) Brez halogenov Konvencionalno magnetno snemanje (CMR) |
| Delovanje tolerance na udarce | 70G @ 2ms |
| Shranjevanje s toleranco na udarce | 250G @ 2ms |
| Toleranca na vibracije Delovanje | 0.75G @ 5-300Hz |
| Shranjevanje tolerance vibracij | 3G @ 5-500Hz |
| Največja napajalna napetost | 12 V |
| Najmanjša napajalna napetost | 5 V |
| Največja poraba energije | 8.19 W |
| Najmanjša poraba energije | 4.92 W |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 60 °C |
| Najnižja delovna temperatura okolja | 5 °C |
| Najvišja temperatura okolja v neobratovanju | 70 °C |
| Najnižja temperatura okolja v neobratovanju | -40 °C |
| Tipična raven hrupa pri obratovanju | 34 dB |
| Globina (mm) | 147 mm |
| Višina (mm) | 26.1 mm |
| Širina (mm) | 101.85 mm |
| Nazivna teža | 0.73 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 102 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 147 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 27 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.765 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.755 kg |
| Kosi v pakiranju | 600 |
| Dolžina škatle (mm) | 228 mm |
| Širina škatle (mm) | 308 mm |
| Višina škatle (mm) | 410 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 17 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.01 kg |
| Paketi v škatli | 20 |
| Pakiranja na paleto | 1 |
| Vrsta paketa | Drugi |
| Koda EAN | 4260557512944 |