SEAGATE Exos 10E2400 1.8TB SAS Disk
Nazaj
ST1800MM0129
ST1800MM0129
Seagate
8719706009508
Bar koda:
8719706009508
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
SEAGATE Exos 10E2400 1.8TB SAS Disk
Izdelka trenutno ni na zalogi.
SEAGATE Exos 10E2400 1.8TB SAS disk prinaša izjemno zmogljivost s svojo kapaciteto 1.8TB + SSD 16GB. Deluje z hitrostjo 10000 obratov na minuto in zmore prenesti podatke s hitrostjo 12Gb/s. Ta disk je notranjega tipa z velikostjo 2.5", kar omogoča večjo zmogljivost in zanesljivost. Opremljen je s tehnologijo Advanced Format, kar zagotavlja stabilno delovanje in nizko stopnjo napak, kar je idealno za napredne uporabnike.
| Lokacija naprave | Notranji |
| Tip | 2.5" |
| Zmogljivost pomnilnika | 1.8 TB + SSD 16 GB |
| Podprti podatkovni kanal | SAS |
| Možnost zamenjave | Mrzlo |
| Zmogljivost vgrajenega predpomnilnika | 256 MB |
| Število plošč | 3 |
| Število glav | 6 |
| Hitrost vrtenja | 10000 revolucij / minuto |
| Povprečna rotacijska zakasnitev | 2.9 ms |
| Zunanja hitrost prenosa podatkov | 12 GB/s |
| Nepopravljive napake | 1 per 10^16 |
| Značilnosti trdega diska | Advanced Format (AF) |
| Operativna odpornost na udarec | 40 G @ 11 ms |
| Odpornost pomnilniškega sistema na udarce | 400 G @ 2 ms |
| Odpornost na tresljaje pri delovanju | 0.5 @ 5 - 500Hz |
| Odpornost shrambe na tresljaje | 3 G @ 5 - 500 Hz |
| SAS | 1 |
| Največja napajalna napetost | 12 V |
| Najnižja napajalna napetost | 5 V |
| Najvišja poraba energije | 7.5 W |
| Najvišja temperatura okolja | 55 °C |
| Najnižja temperatura okolja | 5 °C |
| Najvišja temperatura okolja v mirovanju | 70 °C |
| Najnižja temperatura okolja v mirovanju | -40 °C |
| Globina (mm) | 100.45 mm |
| Višina (mm) | 15 mm |
| Širina (mm) | 70.1 mm |
| Nazivna teža | 0.23 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 60 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.23 kg |
| Neto teža (kg) | 0.23 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 9.08 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 9.08 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.03 kg |
| Paketov v škatli | 40 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 8719706009508 |