TOSHIBA MG10 Series 10TB disk, 3.5", SATA 6Gb/s, 7200 RPM
Nazaj
MG10ADA10TE
MG10ADA10TE
Toshiba
4260557513156
Bar koda:
4260557513156
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
TOSHIBA MG10 Series 10TB disk, 3.5", SATA 6Gb/s, 7200 RPM
TOSHIBA MG10 Series 10TB ponuja izjemno zmogljivost s hitrostjo vrtenja 7200 obratov/min in podatkovnim pretokom SATA 6Gb/s. Namenjen je notranji uporabi in je popoln za zahtevne uporabnike, ki potrebujejo zanesljivo in hitro shranjevanje podatkov.
| Lokacija naprave | Notranji |
| Faktor oblike | 3.5" |
| Zmogljivost shranjevanja | 10 TB |
| Podpira podatkovni kanal | SATA III-600 |
| Nameščena zmogljivost pomnilnika predpomnilnika | 512 MB |
| Hitrost vrtenja | 7200 revolucij / minuto |
| Notranja podatkovna bitna hitrost | 268 MB/s |
| Bitna hitrost zunanjih podatkov | 6 GB/s |
| Povprečni čas med okvarami | 2500000 h |
| Funkcije trdega diska | TCOptimizirano Konvencionalno magnetno snemanje (CMR) |
| Nazivna teža | 0.755 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 60 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 147 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 27 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 102 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.765 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.755 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 228 mm |
| Širina škatle (mm) | 310 mm |
| Višina škatle (mm) | 500 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 17.5 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.01 kg |
| Paketi v škatli | 20 |
| Vrsta paketa | OEM |
| Koda EAN | 4260557513156 |