TOSHIBA MG09 Series 14TB disk, 3.5" SATA 6Gb/s
Nazaj
MG09ACA14TE
MG09ACA14TE
Toshiba
4260557512999
Bar koda:
4260557512999
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
TOSHIBA MG09 Series 14TB disk, 3.5" SATA 6Gb/s
Odkrijte izjemno zmogljivost TOSHIBA MG09 Series 14TB diska s SATA III-600 podporo. Omogoča hitro in tekoče delovanje, zahvaljujoč 7200 obratom/min in predpomnilniku 512 MB. Kot notranji disk s premerom 3.5", zagotavlja hitrost prenosa do 268 MB/s. Idealen je za uporabnike, ki potrebujejo zanesljivo shrambo z dolgo življenjsko dobo, saj se lahko pohvali s povprečnim časom med okvarami do 2500000 ur in garancijo do 60 mesecev.
| Lokacija naprave | Notranji |
| Faktor oblike | 3.5" |
| Zmogljivost shranjevanja | 14 TB |
| Podpira podatkovni kanal | SATA III-600 |
| Nameščena zmogljivost pomnilnika predpomnilnika | 512 MB |
| Hitrost vrtenja | 72000 revolucij / minuto |
| Notranja podatkovna bitna hitrost | 268 MB/s |
| Bitna hitrost zunanjih podatkov | 6 GB/s |
| Povprečni čas med okvarami | 2500000 h |
| Največja poraba energije | 3.77 W |
| Nazivna teža | 0.705 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 60 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 147 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 27 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 102 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.715 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.705 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 228 mm |
| Širina škatle (mm) | 310 mm |
| Višina škatle (mm) | 500 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 16.5 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.01 kg |
| Paketi v škatli | 20 |
| Vrsta paketa | OEM |
| Koda EAN | 4260557512999 |