SEAGATE Exos 10E2400 2.5" 600GB SAS 12Gb/s Disk
Nazaj
ST600MM0099
ST600MM0099
Seagate
8719706009560
Bar koda:
8719706009560
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
SEAGATE Exos 10E2400 2.5" 600GB SAS 12Gb/s Disk
Izdelka trenutno ni na zalogi.
SEAGATE Exos 10E2400 je visoko zmogljiv notranji disk z 600 GB prostora, 10000 obratov/min ter podporo za SAS 12Gb/s. Idealen za zahtevna podjetja, omogoča hitro prenašanje podatkov in zanesljivo varovanje z AES-256 šifriranjem. Garancijska doba 60 mesecev zagotavlja dolgotrajno uporabo.
| Lokacija naprave | Notranji |
| Tip | 2.5" |
| Zmogljivost pomnilnika | 600 GB + SSD 16 GB |
| Podprti podatkovni kanal | SAS |
| Možnost zamenjave | Mrzlo |
| Zmogljivost vgrajenega predpomnilnika | 256 MB |
| Število cilindrov | 1 |
| Število glav | 2 |
| Hitrost vrtenja | 10000 revolucij / minuto |
| Povprečna rotacijska zakasnitev | 2.9 ms |
| Zunanja hitrost prenosa podatkov | 12 GB/s |
| Nepopravljive napake | 1 per 10^16 |
| Značilnosti trdega diska | Seagate takojšnji varnostni izbris Samodejno šifriranje pogona (AES-256) Advanced Format (AF) |
| Operativna odpornost na udarec | 40 G @ 11 ms |
| Odpornost pomnilniškega sistema na udarce | 400 G @ 2 ms |
| Odpornost na tresljaje pri delovanju | 0.5 @ 5 - 500Hz |
| Odpornost shrambe na tresljaje | 3 G @ 5 - 500 Hz |
| SAS | 1 |
| Največja napajalna napetost | 12 V |
| Najnižja napajalna napetost | 5 V |
| Najvišja poraba energije | 7 W |
| Najvišja temperatura okolja | 55 °C |
| Najnižja temperatura okolja | 5 °C |
| Najvišja temperatura okolja v mirovanju | 70 °C |
| Najnižja temperatura okolja v mirovanju | -40 °C |
| Globina (mm) | 100.45 mm |
| Višina (mm) | 15 mm |
| Širina (mm) | 70.1 mm |
| Nazivna teža | 0.225 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 60 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.22 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 7.99 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 7.99 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.02 kg |
| Paketov v škatli | 40 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 8719706009560 |
| Economic operator in EU / authorized representative | Seagate Technology (Netherlands) B.V. |
| Postal address | Tupolevlaan 105, 1119 PA Schiphol-Rijk, The Netherlands |
| Electronic address | http://www.seagate.com/legal/eu-gpsr-contact-us |