SEAGATE BarraCuda Guardian 1TB Trdi Disk SATA 6Gb/s
Nazaj
ST1000LM048
ST1000LM048
Seagate
763649098301
Bar koda:
763649098301
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
SEAGATE BarraCuda Guardian 1TB Trdi Disk SATA 6Gb/s
Izdelka trenutno ni na zalogi.
SEAGATE BarraCuda Guardian 1TB je idealna izbira za vaše prenosnike. Ta 2.5" trdi disk ponuja notranje kapacitete 1TB in uporabo SATA III povezave, kar zagotavlja hitro in učinkovito delovanje z vrtilno hitrostjo 5400 obratov/min. Z zmogljivostjo 128 MB predpomnilnika in odpornostjo na udarce, je to zanesljiva izbira za varno shranjevanje vaših podatkov.
| Lokacija naprave | Notranji |
| Vrsta trdega diska | Prenosni |
| Tip | 2.5" |
| Zmogljivost pomnilnika | 1 TB |
| Podprti podatkovni kanal | SATA III-600 |
| Zmogljivost vgrajenega predpomnilnika | 128 MB |
| Zmogljivost sektorja | 4096 bit |
| Hitrost vrtenja | 5400 revolucij / minuto |
| Notranja hitrost prenosa podatkov | 140 MB/s |
| Zunanja hitrost prenosa podatkov | 6 GB/s |
| Nepopravljive napake | 1 per 10^14 |
| Število ciklov zagona/ustavljanja | 600000 |
| Značilnosti trdega diska | Brez halogena |
| Operativna odpornost na udarec | 400 G @ 2 ms |
| Odpornost pomnilniškega sistema na udarce | 1000G @ 1 ms |
| SATA III | 1 |
| Nazivna napajalna napetost | 5 V |
| Najvišja poraba energije | 1.7 W |
| Najnižja poraba energije | 0.45 W |
| Najvišja temperatura okolja | 60 °C |
| Najnižja temperatura okolja | 0 °C |
| Najvišja temperatura okolja v mirovanju | 70 °C |
| Najnižja temperatura okolja v mirovanju | -40 °C |
| Tipična raven hrupnosti delujoče naprave | 20 dB |
| Globina (mm) | 100.35 mm |
| Višina (mm) | 7 mm |
| Širina (mm) | 69.85 mm |
| Nazivna teža | 0.09 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 24 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.09 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 5 kg |
| Paketov v škatli | 50 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 763649098301 |