U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
Nazaj
UACC-OM-SM-10G-D-2
UACC-OM-SM-10G-D-2
Ubiquiti
810010076946
Bar koda:
810010076946
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
Uživajte v visokohitrostnem prenosu podatkov z U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack. Ta zanesljiv optični modul zagotavlja optimalno povezljivost z enotnim prenosom na dolge razdalje, hkrati pa je kompakten in lahek za enostavno integracijo v vašo mrežno infrastrukturo. Idealen je za uporabo v sodobnih omrežjih, saj ponuja kapaciteto 10G, kar omogoča učinkovito in hitro komunikacijo. Vsak paket vsebuje dve enoti, kar povečuje vašo sposobnost povezovanja in širjenja omrežij. Poleg tega ima izdelek 24-mesečno garancijo in hitro dostojno podporo za morebitna vprašanja ali težave. Uporabite U Fiber za stabilno in hitro omrežno izkušnjo.
| Ime dodatne opreme Novo | U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Opombe o garancijskem roku | 24 mesecev – za EU |
| Dolžina pakiranja (mm) | 104 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 74 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 20 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.01 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.1 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 324 mm |
| Širina škatle (mm) | 166 mm |
| Višina škatle (mm) | 141 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 2.15 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0 kg |
| Paketi v škatli | 30 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 810010076946 |