Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-20 večmodni, duplex optični transiver, 20 kosov
Nazaj
UACC-OM-MM-10G-D-20
UACC-OM-MM-10G-D-20
Ubiquiti
810010076915
Bar koda:
810010076915
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-20 večmodni, duplex optični transiver, 20 kosov
Izdelka trenutno ni na zalogi.
Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-20 predstavlja vrhunske multi-mode, duplex optične transiverje, idealne za stabilne povezave in visoke hitrosti prenosa podatkov. Ta paket vključuje 20 modulov, ki so zasnovani za enostavno povezovanje preko LC konektorja in omogočajo razdaljo do 300 metrov. S podpiranjem arhitekture lokalnega omrežja 10Base-T vam bodo ti moduli prinesli zanesljivost in učinkovitost, tudi v najbolj zahtevnih pogojih, saj delujejo v temperaturnem območju od 0 °C do 70 °C. Valovna dolžina 850 nm zagotavlja čistočino in natančnost prenosa podatkov, medtem ko 24-mesečna garancija nudi dodatno brezskrbnost pri nakupu. Odlična izbira za profesionalna omrežna okolja.
| Standardni priključek | LC priključek |
| Najnižja delovna temperatura okolja | 0 °C |
| Arhitektura lokalnega omrežja | 10Base-T |
| Največji razpon razdalje | 300 m |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 70 °C |
| Optična valovna dolžina | 850 nm |
| Skrajšani opis | |AngleščinaUACC-OM-MM-10G-D-20 multi-mode, duplex, fiber transiver module, 20 packAngleščina| |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Opombe o garancijskem roku | 24 mesecev – za EU |
| Dolžina pakiranja (mm) | 206 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 156 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 40 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.067 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.01 kg |
| Kosi v pakiranju | 20 |
| Dolžina škatle (mm) | 222 mm |
| Širina škatle (mm) | 132 mm |
| Višina škatle (mm) | 194 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 1.9 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0 kg |
| Paketi v škatli | 3 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 810010076915 |