Ubiquiti UDB-EU Naprava za brezžično mostno povezavo
Nazaj
UDB-EU
UDB-EU
Ubiquiti
810084695883
Bar koda:
810084695883
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
Ubiquiti UDB-EU Naprava za brezžično mostno povezavo
Izdelka trenutno ni na zalogi.
Ubiquiti UDB-EU je inovativna rešitev za zunanje brezžično omrežno povezovanje z hitrostjo prenosa do 866,7 MB/s. Ta plug-and-play PoE adapter s tehnologijo UniFi WiFi Auto-Link omogoča enostavno vzpostavitev mosta med napravami, kar je idealno za poslovne in domače uporabnike. UDB-EU podpira Gigabitni in Hitri Ethernet ter je skladen s standardi IEEE 802.11a/n/ac. Zahvaljujoč 2x2 MIMO tehnologiji ter šifriranju WPA2, zagotavlja zanesljivo in varno povezljivost. Njegova robustna zasnova je primerna za zunanjo uporabo, prenese temperature od -10 °C do 40 °C, ter vlažnost od 5 % do 95 %. Naprava je bele barve, z vključeno dodatno opremo za montažo.
| Vmesnik | Ethernet/Wi-Fi |
| Število vrat | 1 |
| Podpira protokol podatkovne povezave | Gigabitni Ethernet / Hitri Ethernet / Ethernet |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Bitna hitrost prenosa podatkov | 866.7 MB/s |
| Frekvenca pasu Wi-Fi | 5 GHz |
| Indikator stanja | Stanje dejavnosti |
| Algoritem šifriranja | WPA2 |
| Standardi, skladni z omrežjem | IEEE 802.11a IEEE 802.11n IEEE 802.11ac |
| Omrežne funkcije | 2x2 MIMO |
| Antena | External/Internal |
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| Poraba energije pri delovanju | 25 W |
| Zunanja barva | Bel |
| Vključena dodatna oprema | Vijaki Komplet za montažo |
| Kabel vključen | Napajalni kabel |
| Vgrajene naprave | Gumb za ponastavitev |
| Globina (mm) | 34 mm |
| Višina (mm) | 130 mm |
| Širina (mm) | 55 mm |
| Nazivna teža | 0.2 kg |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 40 °C |
| Največja delovna vlažnost | 95 odstotek |
| Najnižja delovna temperatura okolja | -10 °C |
| Minimalna delovna vlažnost | 5 odstotek |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 |
| Opombe o garancijskem roku | 24 mesecev – za EU |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 120 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 68 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 190 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.512 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 496 mm |
| Širina škatle (mm) | 352 mm |
| Višina škatle (mm) | 223 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 11.435 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0 kg |
| Paketi v škatli | 20 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 810084695883 |