Ubiquiti UDB-Pro-EU Napredni 5 GHz Brezžični Most s PoE Izhodom
Nazaj
UDB-PRO-EU
UDB-PRO-EU
Ubiquiti
810084698051
Bar koda:
810084698051
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
Ubiquiti UDB-Pro-EU Napredni 5 GHz Brezžični Most s PoE Izhodom
Izdelka trenutno ni na zalogi.
Ubiquiti UDB-Pro-EU brezžični most omogoča zanesljivo povezavo na razdaljah do 5+ km. Opremljen je z 2 GbE portoma in PoE izhodom za podporo različnim PoE napravam. Zasnovan je za delovanje v težkih okoljskih pogojih, s temperaturnim razponom od -40°C do 60°C in vlažnostjo do 95%. Podpira standarde IEEE 802.11a/n/ac ter zagotavlja varnost z WPA2 šifriranjem. Naprava je skladna s CE, FCC in IC standardi.
| Vmesnik | Ethernet/Wi-Fi |
| Oblika omrežnega vmesnika | Zunanji |
| Število vrat | 2 |
| Podpira protokol podatkovne povezave | Gigabitni Ethernet / Hitri Ethernet / Ethernet |
| Bitna hitrost prenosa podatkov | 867 MB/s |
| Frekvenca pasu Wi-Fi | 5 GHz |
| Indikator stanja | Stanje dejavnosti |
| Algoritem šifriranja | WPA2 |
| Standardi, skladni z omrežjem | IEEE 802.11a IEEE 802.11n IEEE 802.11ac |
| Omrežne funkcije | Napajanje prek etherneta (PoE) 2x2 MIMO |
| Antena | Notranji |
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| LAN | 2 (RJ-45) |
| Poraba energije pri delovanju | 9 W |
| Zunanja barva | Bel |
| Vključena dodatna oprema | Dokumentacija Komplet za montažo |
| Kabel vključen | Napajalni kabel |
| Standardi zaščite | IPX6 |
| Vgrajene naprave | Gumb za ponastavitev |
| Globina (mm) | 64.3 mm |
| Višina (mm) | 189.5 mm |
| Širina (mm) | 189.5 mm |
| Nazivna teža | 0.431 kg |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 60 °C |
| Največja delovna vlažnost | 95 odstotek |
| Najnižja delovna temperatura okolja | -40 °C |
| Minimalna delovna vlažnost | 5 odstotek |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 |
| Opombe o garancijskem roku | 24 mesecev – za EU |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 227 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 126 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 230 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.2591 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.7 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 471 mm |
| Širina škatle (mm) | 467 mm |
| Višina škatle (mm) | 286 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 10.073 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0 kg |
| Paketi v škatli | 8 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 810084698051 |