UBIQUITI UBB-EU Povezava med Stavbami
Nazaj
UBB-EU
UBB-EU
Ubiquiti
817882029674
Bar koda:
817882029674
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
UBIQUITI UBB-EU Povezava med Stavbami
Izdelka trenutno ni na zalogi.
UBIQUITI UBB-EU je idealna rešitev za zunanjo povezljivost med stavbami do 0,5 km. S podporo za Gigabitni Ethernet, Bluetooth, in GPS ponuja napredno zanesljivost pri 60 GHz frekvencah. Namenjen je za uporabo v različnih okoljskih pogojih, od -40 °C do 60 °C. Poleg tega je izdelek certificiran z CE, FCC in IC standardi ter vključuje 24-mesečno garancijo. Njegova kompaktna zasnova (90x140x140 mm) in teža 0,376 kg zagotavljata enostavno namestitev. Popolna izbira za stabilno in hitro povezavo.
| Vmesnik | Ethernet |
| Arhitektura lokalnega omrežja | Gigabitni Ethernet |
| Število vrat | 1 |
| Podpira protokol podatkovne povezave | Bluetooth Gigabitni Ethernet / Hitri Ethernet / Ethernet GPS |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Frekvenca | 60 GHz |
| Frekvenca pasu Wi-Fi | 5 GHz |
| Največji doseg odprtega prostora | 0.5 km |
| Indikator stanja | Stanje dejavnosti |
| Standardi, skladni z omrežjem | IEEE 802.3af IEEE 802.11ac IEEE 802.11ad |
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| PoE Adapter | Zunanji DC 48 V |
| Zunanja barva | Bel |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Globina (mm) | 90 mm |
| Višina (mm) | 140 mm |
| Širina (mm) | 140 mm |
| Nazivna teža | 0.376 kg |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 60 °C |
| Največja delovna vlažnost | 95 odstotek |
| Najnižja delovna temperatura okolja | -40 °C |
| Minimalna delovna vlažnost | 5 odstotek |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 |
| Opombe o garancijskem roku | 24 mesecev – za EU |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 217 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 172 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 166.5 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.668 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.355 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 516 mm |
| Širina škatle (mm) | 360 mm |
| Višina škatle (mm) | 254 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 10.8413 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 1 kg |
| Paketi v škatli | 6 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 817882029674 |