ASUS ExpertWiFi EBA63 AX3000 Dual-Band WiFi 6 (802.11ax) PoE dostopna točka, support up to 5 SSIDs and VLAN, Self-defined Network, support PoE & PoE+, easy management app, AiMesh compatible
Nazaj
90IG0880-MO3C00
90IG0880-MO3C00
Asus
4711387003442
Bar koda:
4711387003442
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
ASUS ExpertWiFi EBA63 AX3000 Dual-Band WiFi 6 (802.11ax) PoE dostopna točka, support up to 5 SSIDs and VLAN, Self-defined Network, support PoE & PoE+, easy management app, AiMesh compatible
ASUS ExpertWiFi EBA63 AX3000 je izjemna dvopasovna WiFi 6 dostopna točka, zasnovana za nemoteno povezovanje v poslovnih okoljih. Odlikuje jo podpora do 5 SSID-jev in VLAN, s čimer omogočate večplastno upravljanje omrežja. Opremljena z zmogljivim 1.7 GHz procesorjem, 256 MB flash pomnilnika ter 512 MB RAM-a, zagotavlja hitro in stabilno povezljivost. Naprava je uporabniku prijazna z enostavno upravljalno aplikacijo, kompatibilnostjo z AiMesh, ter podporo za PoE in PoE+. S hitrostjo prenosa do 2402 MB/s, 802.11ax standardom, zunanjim/ notranjim napajanjem in vgrajenimi antenami, je idealna izbira za zanesljivo omrežno rešitev.
| Delovni takt | 1.7 GHz |
| Flash Memory | 256 MB |
| RAM | 512 MB |
| Vmesnik | Ethernet / Wi-Fi |
| Arhitektura krajevnega omrežja | 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T Wi-Fi |
| Število vrat | 1 |
| Podprti protokoli podatkovnega povezovanja | Gigabit omrežje / hitro omrežje / omrežje Wi-Fi |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Omrežni/transportni protokoli | IPv4 IPv6 SSH |
| Hitros prenosa podatkov | 2402 MB/s |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz |
| Vrsta modulacije linije | 1024QAM OFDMA |
| Indikator statusa | Status aktivnosti |
| Šifrirni algoritem | WPA WPA2 WPS WPA3 |
| Skladnost z omrežnimi standardi | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.3af IEEE 802.11n IEEE 802.11ac IEEE 802.11ax |
| Omrežne značilnosti | Spletni vmesnik Beamforming technology |
| Antena | Notranji |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Power over Ethernet/Power Adapter | Zunanji DC 12 V, min 1.5 A |
| Barva | Bela |
| Vključeni dodatki | Polnilec Hiter začetni meni Garancijska kartica Wall Kit |
| Vključeni kabli | LAN kabel |
| Vgrajene naprave | Reset Button |
| Globina (mm) | 160 mm |
| Višina (mm) | 42 mm |
| Širina (mm) | 160 mm |
| Nazivna teža | 0.426 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 229 mm |
| Širina paketa (mm) | 164 mm |
| Višina paketa (mm) | 54 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.49 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 229 mm |
| Širina škatle (mm) | 164 mm |
| Višina škatle (mm) | 54 mm |
| Bruto teža škatle (kg) | 0.49 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 4711387003442 |
| Economic operator in EU / authorized representative | ASUS COMPUTER GmbH |
| Postal address | Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany |
| Electronic address | ProductSafety@asus.com |