ASUS ZenWiFi BT8 Tri-band WiFi 7 Mesh sistem z varnostjo
Nazaj
90IG0930-MO3B20
90IG0930-MO3B20
Asus
4711387532089
Bar koda:
4711387532089
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
ASUS ZenWiFi BT8 Tri-band WiFi 7 Mesh sistem z varnostjo
ASUS ZenWiFi BT8 ponuja izjemno tri-band WiFi 7 (802.11be) pokritost in hitrosti z do 8643 MB/s. Inteligentna AiMesh tehnologija omogoča enostavno prilagajanje omrežja vašim potrebam, medtem ko dva 2.5G porta zagotavljata brezhibno povezljivost. Vgrajeni starševski nadzor in napredna omrežna varnost poskrbita za zaščito vaših podatkov. Idealna izbira za tiste, ki iščejo zanesljivo in varno omrežno rešitev za dom ali pisarno.
| Vrsta omrežne naprave | Router/Range Extender/Access Point |
| Podprti protokoli podatkovnega povezovanja (novi) | Wi-Fi + LAN + 4G + 5G |
| Zmogljivost vgrajene pomnilniške kartice | 128 MB |
| Installed RAM | 1 GB |
| WAN | up to 2.5 GB/s RJ-45 |
| Brezžična mrežne | IEEE 802.11be 2.4 GHz, up to 688 MB/s IEEE 802.11be 5 GHz, up to 4323 MB/s IEEE 802.11be 6 GHz, up to 8643 MB/s |
| Šifrirni algoritem | WPA WPA2 WPS WPA3 |
| LAN | 1 x up to 2.5 GB/s RJ-45 2 x up to 1 GB/s RJ-45 |
| Vrsta modulacije linije | OFDMA 4096QAM |
| Podprti standardi omrežne skladnosti | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11ac IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Protokoli (Model OSI) | IPv4 IPv6 IPsec L2TP PPTP TLS |
| Application Layer | DHCP DNS DDNS |
| Authentication, Authorization, Accounting (AAA Protocol) | RADIUS |
| Funkcije in protokoli požarnega zdi | DMZ podpora MAC address filtering |
| Funkcije usmerjevalnika | IPTV Support Tri-Band MU-MIMO Beamforming Technology DHCP Server Airtime Fairness Parental Control Access Point Mode |
| Antena | Notranji |
| Število brezžičnih LAN anten | 7 |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Status LED indikatorjev | Moč |
| Vgrajene naprave | Power Button Reset Button WPS Button |
| Vključeni dodatki | Polnilec Hiter začetni meni Garancijska kartica |
| Vključeni kabli | LAN kabel |
| WAN | 1 (RJ-45) |
| LAN | 3 (RJ-45) |
| USB 3.0 | 1 (USB 3.0 (tip A)) |
| Lokacija napajalnika | Zunanji |
| Najvišja vhodna frekvenca | 60 Hz |
| Najnižja vhodna frekvenca | 50 Hz |
| Najvišja vhodna napetost | 240 V |
| Najnižja vhodna napetost | 110 V |
| Širina (mm) | 159 mm |
| Višina (mm) | 186 mm |
| Globina (mm) | 72 mm |
| Barva | Bela |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 422 mm |
| Širina paketa (mm) | 281 mm |
| Višina paketa (mm) | 119 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 3.21 kg |
| Neto teža (kg) | 2.87 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 13.83 kg |
| Paketov v škatli | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 4711387532089 |
| Št. dostopnih točk |
1 |
| Wi-Fi verzija |
7 |
| Zunanja uporaba |
Ne |