ASUS ROG USB-BE92 BE6500 Tri-band WiFi 7 (802.11be), 6GHz, 4096-QAM, MLO, WPA3, USB adapter (Type-A in Type-C kompatibilen)
Nazaj
90IG09I0-MO0B00
90IG09I0-MO0B00
Asus
4711387706206
Bar koda:
4711387706206
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
ASUS ROG USB-BE92 BE6500 Tri-band WiFi 7 (802.11be), 6GHz, 4096-QAM, MLO, WPA3, USB adapter (Type-A in Type-C kompatibilen)
Izboljšajte svojo povezljivost s ASUS ROG USB-BE92 BE6500 Tri-band WiFi 7 USB adapterjem. Ponudite ultrahitro hitrost prenosa do 2882 MB/s na frekvencah 2.4GHz, 5GHz in 6GHz. S podporo za MLO, WPA3 in MU-MIMO ter vmesnikom USB 3.0 je ta zunanja naprava popolna za igralne in profesionalne uporabnike, ki potrebujejo zanesljivo povezavo. Kompatibilen z Windows 10 in novejšimi operacijskimi sistemi, ponuja 36-mesečno garancijo.
| Vrsta omrežnega vmesnika | USB adapter |
| Arhitektura krajevnega omrežja | Wi-Fi |
| Vmesnik | USB 3.0 |
| Zahtevani standardi za razširitvena mesta | USB |
| Tip omrežnega vmesnika | Zunanji |
| Hitros prenosa podatkov | 2882 MB/s |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz/6 GHz |
| Vrsta modulacije linije | OFDMA, 4096QAM |
| Šifrirni algoritem | WPA3 |
| Skladnost z omrežnimi standardi | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11be |
| Omrežne značilnosti | MU-MIMO |
| Antena | Notranji |
| Zahtevan operacijski sistem | Microsoft Windows 10 or Later |
| Globina (mm) | 16.8 mm |
| Višina (mm) | 112 mm |
| Širina (mm) | 30 mm |
| Nazivna teža | 0.038 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 145 mm |
| Širina paketa (mm) | 136 mm |
| Višina paketa (mm) | 63 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.58 kg |
| Neto teža (kg) | 0.38 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 12 kg |
| Paketov v škatli | 20 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 4711387706206 |