ASUS XG-C100F 10G SPF PCIe mrežni adapter, SFP port for Optical Fiber Transmission and DAC cable, Built-in QoS technology, Stylish built-in cooling
Nazaj
90IG0490-MO0R00
90IG0490-MO0R00
Asus
4712900741230
Bar koda:
4712900741230
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
ASUS XG-C100F 10G SPF PCIe mrežni adapter, SFP port for Optical Fiber Transmission and DAC cable, Built-in QoS technology, Stylish built-in cooling
ASUS XG-C100F je napreden mrežni adapter za 10G SFP PCIe, zasnovan za uporabnike, ki zahtevajo hitrosti 10 Gigabit Ethernet. S podporo za optična vlakna in DAC kabli zagotavlja izjemno hitrost prenosa podatkov in zanesljivost. Vgrajena QoS tehnologija omogoča optimizirano delovanje omrežja, medtem ko elegantno vgrajeno hlajenje zagotavlja stabilnost in trajnost. Primeren je za izboljšanje vaše omrežne zmogljivosti doma ali v podjetju.
| Vrsta omrežnega vmesnika | Mrežni Adapter |
| Vmesnik | PCI Express |
| Tip omrežnega vmesnika | Vtična kartica |
| Podprti protokoli podatkovnega povezovanja | 10 Gigabit Ethernet |
| Omrežni/transportni protokoli | QoS |
| SFP+ | 1 |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 165 mm |
| Širina paketa (mm) | 147 mm |
| Višina paketa (mm) | 45 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.26 kg |
| Neto teža (kg) | 0.11 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 3.59 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.01 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.01 kg |
| Paketov v škatli | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 4712900741230 |
| Economic operator in EU / authorized representative | ASUS COMPUTER GmbH |
| Postal address | Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany |
| Electronic address | ProductSafety@asus.com |