ASUS PCE-BE92BT BE9400 Tri-Band WiFi 7 (802.11be), BT 5.4, 6GHz, OFDMA, WPA3, kompatibilna le z lntel chipset ploščami, PCIe mrežna kartica
Nazaj
90IG08U0-MO0B00
90IG08U0-MO0B00
Asus
4711387310175
Bar koda:
4711387310175
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
ASUS PCE-BE92BT BE9400 Tri-Band WiFi 7 (802.11be), BT 5.4, 6GHz, OFDMA, WPA3, kompatibilna le z lntel chipset ploščami, PCIe mrežna kartica
ASUS PCE-BE92BT BE9400 je napredna Tri-Band WiFi 7 kartica s podporo za 802.11be standard in Bluetooth 5.4. Omogoča hitre in stabilne brezžične povezave s hitrostjo prenosa do 5764 MB/s preko pasov 2.4 GHz, 5 GHz in 6 GHz. Idealna je za uporabnike, ki želijo izkusiti vrhunsko hitrost in stabilnost brezžičnega omrežja.
| Vrsta omrežnega vmesnika | Mrežni Adapter |
| Podpora za Wi-Fi | Da |
| Arhitektura krajevnega omrežja | Bluetooth Wi-Fi |
| Vmesnik | PCI Express |
| Tip omrežnega vmesnika | Vtični modul |
| Hitros prenosa podatkov | 5764 MB/s |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz/6 GHz |
| Vrsta modulacije linije | OFDMA |
| Šifrirni algoritem | WPA3 |
| Skladnost z omrežnimi standardi | Bluetooth 5.4, WiFi 7 (802.11be) |
| Omrežne značilnosti | Tri-Band |
| Antena | Zunanji |
| Vključeni dodatki | Hiter začetni meni |
| Globina (mm) | 88.5 mm |
| Višina (mm) | 120.5 mm |
| Širina (mm) | 21.6 mm |
| Nazivna teža | 84.8 g |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 220 mm |
| Širina paketa (mm) | 141 mm |
| Višina paketa (mm) | 75 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.39 kg |
| Neto teža (kg) | 0.08 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 5.13 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.01 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.01 kg |
| Paketov v škatli | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 4711387310175 |
| Economic operator in EU / authorized representative | ASUS COMPUTER GmbH |
| Postal address | Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany |
| Electronic address | ProductSafety@asus.com |