Ubiquiti Ultra-thin patch cable with bendable boots designed for installation flexibility, pack of 50 units
Nazaj
U-CABLE-PATCH-RJ45-BK-50
U-CABLE-PATCH-RJ45-BK-50
Ubiquiti
810010074119
Bar koda:
810010074119
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
1 leto
Ubiquiti Ultra-thin patch cable with bendable boots designed for installation flexibility, pack of 50 units
Odkrijte ultra tanki patch kabel Ubiquiti z upogljivimi čeveljci, zasnovanim za prilagodljivost pri nameščanju. Ponuja hitrost Gigabitnega Etherneta in PoE podporo, kar omogoča zanesljivo povezljivost za vašo omrežno opremo. Zahvaljujoč 30 AWG bakrenim žicam in termoplastičnemu elastomeru je idealen za različne temperaturne razmere od -10 °C do 75 °C. Paket vsebuje 50 komadov, kar je odlično za večjo potrebo po kablih. Dodatna prednost je tudi 12-mesečna garancija.
| Funkcionalnost kabla | Patch kabel |
| Kabelska tehnologija | Nezaščiten zviti par |
| Izolacijski material | Termoplastični elastomer |
| Žični material | Baker |
| Standardi, skladni s kabli | Gigabitni Ethernet |
| Ameriški merilnik žice (AWG) | 30 AWG |
| Funkcije kabla | Angled Plug Flex-Form PoE |
| Left Connector | RJ-45 (Moški) |
| Right Connector | RJ-45 (Moški) |
| Zunanja barva | Črn |
| Dolžina kabla | 0.1 m |
| Vrsta kompleta | Kit |
| Cables Quantity in Kit | 50 |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 75 °C |
| Najnižja delovna temperatura okolja | -10 °C |
| Najvišja temperatura okolja v neobratovanju | 80 °C |
| Najnižja temperatura okolja v neobratovanju | -20 °C |
| Premer | 3 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 12 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 229 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 254 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 39 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.6808 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 511 mm |
| Širina škatle (mm) | 281 mm |
| Višina škatle (mm) | 306 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 8.17 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0 kg |
| Paketi v škatli | 12 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 810010074119 |