Ubiquiti UniFi Patch Cable U-Cable-Patch-RJ45-BL-50 Ultra-thin patch cable with GbE support and flexible, bendable boots for enhanced installation versatility, Bendable booted RJ45
Nazaj
U-CABLE-PATCH-RJ45-BL-50
U-CABLE-PATCH-RJ45-BL-50
Ubiquiti
810010074126
Bar koda:
810010074126
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
1 leto
Ubiquiti UniFi Patch Cable U-Cable-Patch-RJ45-BL-50 Ultra-thin patch cable with GbE support and flexible, bendable boots for enhanced installation versatility, Bendable booted RJ45
Ubiquiti UniFi U-Cable-Patch-RJ45-BL-50 je ultra-tanek patch kabel z dolžino 0,1 m, ki združuje visoko funkcionalnost s fleksibilno konstrukcijo. Njegova termoplastična elastomerna izolacija in bakreni prevodni material zagotavljata stabilno povezljivost in prenos podatkov hitre hitrosti preko nezaščitenega zvitega para. Kabel je združljiv z Gigabit Ethernet standardi in podpira funkcije Power over Ethernet (PoE) ter obliko Flex-Form za dodatno prilagodljivost pri nameščanju. Oba konca sta opremljena z RJ-45 moškimi konektorji, ki zagotavljajo enostavno povezavo z mrežno opremo. Kabel je v kompletu na voljo v količini 50 kosov, njegova modra barva pa omogoča lažje sledenje povezavi. Zasnovan je za delovanje pri temperaturah od -10 °C do 75 °C, kar omogoča uporabo v različnih okoljih.
| Funkcionalnost kabla | Patch kabel |
| Kabelska tehnologija | Nezaščiten zviti par |
| Izolacijski material | Termoplastični elastomer |
| Žični material | Baker |
| Standardi, skladni s kabli | Gigabitni Ethernet |
| Ameriški merilnik žice (AWG) | 30 AWG |
| Funkcije kabla | Angled Plug Flex-Form PoE |
| Left Connector | RJ-45 (Moški) |
| Right Connector | RJ-45 (Moški) |
| Zunanja barva | Moder |
| Dolžina kabla | 0.1 m |
| Vrsta kompleta | Kit |
| Cables Quantity in Kit | 50 |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 75 °C |
| Najnižja delovna temperatura okolja | -10 °C |
| Najvišja temperatura okolja v neobratovanju | 80 °C |
| Najnižja temperatura okolja v neobratovanju | -20 °C |
| Premer | 3 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 12 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 266 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 266 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 40 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.6808 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.2 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 511 mm |
| Širina škatle (mm) | 281 mm |
| Višina škatle (mm) | 306 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 8.17 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0 kg |
| Paketi v škatli | 12 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 810010074126 |