Layer 2 switch with (4) 10GbE RJ45 ports and (1) GbE, 802.3at PoE+ RJ45 input.The Switch Flex XG (USW Flex XG) is a fully managed, mult-gigabit, Layer 2 switch with (4) 10GbE RJ45 ports and (1) GbE PoE input. The USW Flex XG sports slim, compact ho
Nazaj
USW-FLEX-XG
USW-FLEX-XG
Ubiquiti
810010075857
Bar koda:
810010075857
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
Layer 2 switch with (4) 10GbE RJ45 ports and (1) GbE, 802.3at PoE+ RJ45 input.The Switch Flex XG (USW Flex XG) is a fully managed, mult-gigabit, Layer 2 switch with (4) 10GbE RJ45 ports and (1) GbE PoE input. The USW Flex XG sports slim, compact ho
Izdelka trenutno ni na zalogi.
Switch Flex XG (USW Flex XG) je zmogljivo, večgigabitno, upravljano plast 2 stikalo, ki zagotavlja visoko hitrosti omrežne povezave z (4) 10GbE RJ45 vraticami in (1) 1GbE PoE+ vhodom, skladnim s standardom IEEE 802.3at. Z zasnovo, primerno za zunanjo postavitev in montažo na namizje, je idealna izbira za nadgradnjo vašega omrežja. Naprava, zasnovana za inovativno omrežno rešitev, nudi zanesljivo povezljivost ter omogoča enostavno upravljanje in maksimalno učinkovitost delovanja. Z dimenzijami širine 185 mm, višine 32 mm in globine 135 mm ter težo 1,2 kg se enostavno integrira v vaše prostore. Na voljo je z dvema letoma garancije in certifikati CE, FCC, IC.
| Število vrat | 4 x (10 Gbps)1 x (Gigabitni Ethernet / Hitri Ethernet / Ethernet) |
| Preklapljanje plasti | Plast 2 |
| Omrežni/transportni protokol | SMB |
| Standardi, skladni z omrežjem | IEEE 802.3at |
| Omrežne funkcije | Napajanje prek etherneta (PoE) |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Možnost montaže | Namizje |
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| LAN | 5 (RJ-45) |
| Napajanje prek Etherneta/napajalnika | Zunanji
|
| Poraba energije pri delovanju | 25 W |
| Globina (mm) | 135 mm |
| Višina (mm) | 32 mm |
| Širina (mm) | 185 mm |
| Nazivna teža | 1.2 kg |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 45 °C |
| Največja delovna vlažnost | 90 odstotek |
| Najnižja delovna temperatura okolja | -5 °C |
| Minimalna delovna vlažnost | 10 odstotek |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Opombe o garancijskem roku | 24 mesecev – za EU |
| Dolžina pakiranja (mm) | 290 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 172 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 76 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.588 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 593 mm |
| Širina škatle (mm) | 393 mm |
| Višina škatle (mm) | 214 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 16.895 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 1 kg |
| Paketi v škatli | 10 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 810010075857 |
| Vrsta |
Zunanji |
| Število LAN portov |
4 |
| Vrsta portov |
10G RJ45 |
| Namestitev |
Namizni |
| Število POE portov |
1 |
| Lastnosti stikala |
Layer 2, Managed, PoE+, Zunanji |