Ubiquiti USW-Ultra-210W-EU compact, Layer 2, 8-port GbE PoE switch with versatile mounting options, 7x GbE PoE+ output ports, GbE port with optional PoE++ input, 202W PoE availability with the included AC power adapter
Nazaj
USW-ULTRA-210W-EU
USW-ULTRA-210W-EU
Ubiquiti
810084693735
Bar koda:
810084693735
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
Ubiquiti USW-Ultra-210W-EU compact, Layer 2, 8-port GbE PoE switch with versatile mounting options, 7x GbE PoE+ output ports, GbE port with optional PoE++ input, 202W PoE availability with the included AC power adapter
Ubiquiti USW-Ultra-210W-EU je idealna rešitev za tiste, ki potrebujejo zanesljivo in učinkovito mrežno povezavo. To kompaktno stikalo ponuja 8 Gigabitnih RJ-45 vhodov, od tega je 7 namenjenih PoE+ izhodom, kar omogoča napajanje in povezovanje večih naprav z enim kablom. S skupno PoE močjo 202 W je idealen za napajanje IP kamer, brezžičnih dostopnih točk in drugih omrežnih naprav. S podporo za Layer 2 preklapljanje ter protokoloma STP in RSTP, zagotavlja hitro in stabilno povezljivost. Naprava je primerna za zunanjo uporabo in ponuja možnosti namizne ali stenske montaže. Njen eleganten bel dizajn in kompaktne dimenzije omogočajo enostavno vključitev v vsak prostor. Certifikati CE, FCC in IC zagotavljajo varno uporabo, priložena pa je tudi 24-mesečna garancija za miren spanec.
| Število vrat | 8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Gigabitni Ethernet / Hitri Ethernet / Ethernet) RJ-45 |
| Preklapljanje plasti | Plast 2 |
| Omrežni/transportni protokol | STP RSTP |
| Omrežne funkcije | Podpora za okvirje Jumbo Spletni vmesnik 7 vrat PoE + |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Možnost montaže | Namizni / stenski nosilec |
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| LAN | 8 (RJ-45) |
| Napajanje prek Etherneta/napajalnika | Zunanji DC 44-57 V |
| Največja izhodna moč | 210 W |
| Globina (mm) | 76 mm |
| Višina (mm) | 33 mm |
| Širina (mm) | 203 mm |
| Nazivna teža | 0.32 kg |
| Zunanja barva | Bel |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Opombe o garancijskem roku | 24 mesecev – za EU |
| Dolžina pakiranja (mm) | 150 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 250 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 150 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.4893 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 362 mm |
| Širina škatle (mm) | 291 mm |
| Višina škatle (mm) | 290 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 9.7925 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0 kg |
| Paketi v škatli | 6 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 810084693735 |
| Vrsta |
Zunanji |
| Število LAN portov |
8 |
| Vrsta portov |
gigabit RJ45 |
| Namestitev |
Namizni |
| Število POE portov |
7 |
| Lastnosti stikala |
Layer 2, Managed, PoE, PoE+, Zunanji |