Ubiquiti 16-port, Layer 3 Etherlighting switch 2.5 GbE and versatile mounting options, 4x 2.5 GbE RJ45 ports, 12x GbE RJ45 ports, 2x 10G SFP+ ports
Nazaj
USW-PRO-MAX-16-EU
USW-PRO-MAX-16-EU
Ubiquiti
810084694565
Bar koda:
810084694565
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
Ubiquiti 16-port, Layer 3 Etherlighting switch 2.5 GbE and versatile mounting options, 4x 2.5 GbE RJ45 ports, 12x GbE RJ45 ports, 2x 10G SFP+ ports
Ubiquiti 16-portno stikalo Etherlighting prinaša neprimerljivo hitrost in zanesljivost v vašo omrežno infrastrukturo. Opremljeno z 4 x 2.5 GbE RJ45, 12 x GbE RJ45 in 2 x 10G SFP+ priključki, to stikalo zagotavlja optimalno povezljivost in prilagodljivost za vse vaše potrebe. Podpira napredne omrežne protokole, kot so DHCP, IGMP, STP, RSTP in LLDP, ter omogoča uporabo funkcij, kot je filtriranje naslovov MAC in podpora za okvirje Jumbo. Vsestranska zasnova omogoča uporabo na več lokacijah, tudi na prostem. S certifikati CE, FCC in IC, je Ubiquiti sinonim za kakovost in varnost, kar je potrjeno z 24-mesečno garancijo.
| Število vrat | 12 x (Gigabitni Ethernet / Hitri Ethernet / Ethernet) RJ-454 x (Gigabitni Ethernet / Hitri Ethernet / Ethernet) RJ-452 x (10 Gbps) SFP+ |
| Omrežni/transportni protokol | DHCP IGMP STP RSTP LLDP |
| Standardi, skladni z omrežjem | IEEE 802.1X |
| Omrežne funkcije | Podpora za okvirje Jumbo Filtriranje naslovov MAC |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| LAN | 16 (RJ-45) |
| SFP+ | 2 |
| Napajanje prek Etherneta/napajalnika | Zunanji
|
| Poraba energije pri delovanju | 25 W |
| Globina (mm) | 325.1 mm |
| Višina (mm) | 43.7 mm |
| Širina (mm) | 160 mm |
| Nazivna teža | 1.95 kg |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 40 °C |
| Največja delovna vlažnost | 90 odstotek |
| Najnižja delovna temperatura okolja | -5 °C |
| Minimalna delovna vlažnost | 10 odstotek |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Opombe o garancijskem roku | 24 mesecev – za EU |
| Dolžina pakiranja (mm) | 310 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 90 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 170 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.3 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 2 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 530 mm |
| Širina škatle (mm) | 511 mm |
| Višina škatle (mm) | 256 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 13.99 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0 kg |
| Paketi v škatli | 4 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 810084694565 |
| Vrsta |
Zunanji |
| Število LAN portov |
16 |
| Vrsta portov |
2.5G RJ45 |
| Namestitev |
Rack |
| Število POE portov |
0 |
| Lastnosti stikala |
Layer 3, Managed |