Ubiquiti 24-port, Layer 3 Etherlighting switch with 2.5 GbE, 8x 2.5 GbE RJ45 ports, 16x GbE RJ45 ports, 2x 10G SFP+ ports
Nazaj
USW-PRO-MAX-24-EU
USW-PRO-MAX-24-EU
Ubiquiti
810084692738
Bar koda:
810084692738
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
Ubiquiti 24-port, Layer 3 Etherlighting switch with 2.5 GbE, 8x 2.5 GbE RJ45 ports, 16x GbE RJ45 ports, 2x 10G SFP+ ports
Ubiquiti 24-portni Layer 3 Ethernet switch ponuja izjemno omrežno zmogljivost z 8x 2.5 GbE RJ45, 16x GbE RJ45 in 2x 10G SFP+ priključki. Z največjo hitrostjo prenosa 112 GB/s in podporo za protokole kot so DHCP, IGMP in LLDP, zagotavlja zanesljivo povezljivost v vseh pogojih. Idealna izbira za poslovne sisteme in zunanje postavitve, saj je certificiran s CE, FCC in IC standardi. Njegova praktičnost je še poudarjena s praktičnostjo montaže na stojalo in majhnimi dimenzijami (1U višine).
| Število vrat | 8 x (2.5 Gbps) RJ-4516 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Gigabitni Ethernet / Hitri Ethernet / Ethernet) RJ-452 x (10 Gbps) SFP+ |
| Skupno število pristanišč | 26 |
| Preklapljanje plasti | Plast 2 Plast 3 |
| Bitna hitrost prenosa podatkov | 112 GB/s |
| Omrežni/transportni protokol | DHCP IGMP STP RSTP LLDP |
| Standardi, skladni z omrežjem | IEEE 802.1X |
| Omrežne funkcije | Podpora za okvirje Jumbo |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Možnost montaže | Montaža na stojalo |
| Standardna višina omare | 1U |
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| LAN | 24 (RJ-45) |
| SFP+ | 2 |
| Napajalnik | Notranji AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Poraba energije pri delovanju | 50 W |
| Globina (mm) | 325 mm |
| Višina (mm) | 44 mm |
| Širina (mm) | 442 mm |
| Nazivna teža | 4.3 kg |
| Zunanja barva | Siv |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 40 °C |
| Največja delovna vlažnost | 90 odstotek |
| Najnižja delovna temperatura okolja | -5 °C |
| Minimalna delovna vlažnost | 10 odstotek |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Opombe o garancijskem roku | 24 mesecev – za EU |
| Dolžina pakiranja (mm) | 520 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 120 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 420 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 5.61 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 4.2 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 538 mm |
| Širina škatle (mm) | 264 mm |
| Višina škatle (mm) | 473 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 12.11 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0 kg |
| Paketi v škatli | 2 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 810084692738 |
| Vrsta |
Zunanji |
| Število LAN portov |
24 |
| Vrsta portov |
2.5G RJ45 |
| Namestitev |
Rack |
| Lastnosti stikala |
Layer 3, Managed, Rack |