| Število vrat | 10 |
| Število vrat | 8 x 100/1000/2.5GBase-T (2.5 Gbps) RJ-452 x 10GBase-KR (10 Gbps) SFP+ |
| Velikost tabele naslovov MAC | 16 tisoč |
| Standardi, skladni z omrežjem | IEEE 802.3ab IEEE 802.3u IEEE 802.3x IEEE 802.3az IEEE 802.3bz IEEE 802.3-2012 |
| Omrežne funkcije | Podpora za okvirje Jumbo Flow Control |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Možnost montaže | Namizje |
| Vključena dodatna oprema | Napajalnik Vodnik za hitri začetek Garancijski list |
| LAN | 8 (RJ-45) |
| SFP+ | 2 |
| Napajalnik | Zunanji Output: DC 12 V |
| Globina (mm) | 84.1 mm |
| Višina (mm) | 26 mm |
| Širina (mm) | 193 mm |
| Nazivna teža | 0.42 kg |
| Zunanja barva | Bel |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 40 °C |
| Največja delovna vlažnost | 90 odstotek |
| Najnižja delovna temperatura okolja | 0 °C |
| Minimalna delovna vlažnost | 10 odstotek |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 210 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 106 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 84 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.68 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.42 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 14.39 kg |
| Paketi v škatli | 20 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4711387868720 |