ASUS ExpertWiFi EBP15 5-portno GbE smart managed PoE stikalo, 4 PoE porti, 60W
Nazaj
90IG08D0-MO3B00
90IG08D0-MO3B00
Asus
4711387093986
Bar koda:
4711387093986
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
ASUS ExpertWiFi EBP15 5-portno GbE smart managed PoE stikalo, 4 PoE porti, 60W
ASUS ExpertWiFi EBP15 je napredno 5-portno GbE pametno upravljano stikalo z 4 PoE vrati in skupno močjo 60W. Njegova kompaktna zasnova in izjemna zmogljivost poskrbita za stabilno in hitro povezljivost v omrežjih. Stikalo vključuje podporo za IPv4, QoS, IGMP in SSL protokole ter združljivost s standardi IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab in več. Idealen je za zunanjo uporabo z zaščito pred ekstremnimi vremenskimi pogoji, saj deluje pri temperaturah med 0°C in 40°C ter vlažnosti med 10% in 95%.
| Število vrat | 5 x 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T (Gigabit omrežje / hitro omrežje / omrežje) RJ-45 |
| Velikost tabele naslovov MAC | 8 K |
| Omrežni/transportni protokoli | IPv4 QoS IGMP SSL TLS |
| Skladnost z omrežnimi standardi | IEEE 802.1p (QoS) IEEE 802.1Q (VLAN) IEEE 802.3ab IEEE 802.3af IEEE 802.3u IEEE 802.3x IEEE 802.3i |
| Omrežne značilnosti | MDI/MDI-X switch Napajanje preko Etherneta (PoE) MAC address filtering 4 Ports PoE+ |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Power over Ethernet/Power Adapter | AC 100 - 240 V, 50/60 Hz |
| Poraba energije pri delovanju | 60 W |
| Globina (mm) | 121 mm |
| Višina (mm) | 26 mm |
| Širina (mm) | 75 mm |
| Nazivna teža | 0.248 kg |
| Barva | Bela |
| Najvišja temperatura okolja | 40 °C |
| Najvišja vlažnost med delovanjem | 95 % |
| Najnižja temperatura okolja | 0 °C |
| Najnižja vlažnost med delovanjem | 10 % |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 231 mm |
| Širina paketa (mm) | 211 mm |
| Višina paketa (mm) | 97 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 1.1 kg |
| Neto teža (kg) | 0.8 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 1.1 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.1 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.1 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 4711387093986 |
| Vrsta |
Zunanji |
| Število LAN portov |
5 |
| Vrsta portov |
gigabit RJ45 |
| Namestitev |
Samostoječa |
| Število POE portov |
4 |
| Lastnosti stikala |
Managed, PoE, PoE+, Zunanji |