ASUS QG-U1050, 5-portno 2.5G stikalo, Plug and Play, enostavna namestitev
Nazaj
90IG09Z0-MO3B00
90IG09Z0-MO3B00
Asus
4711387868522
Bar koda:
4711387868522
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
ASUS QG-U1050, 5-portno 2.5G stikalo, Plug and Play, enostavna namestitev
Izdelka trenutno ni na zalogi.
ASUS QG-U1050 ponuja 5-portno 2.5G stikalo za brezhibno omrežno povezljivost. Idealno za domače in pisarniške uporabnike, omogoča hitro in enostavno Plug and Play namestitev, s podporo za napredne funkcije kot so podpora za okvirje Jumbo in nadzor pretoka. Kompakten in eleganten v belih tonih, se brez težav prilagaja vsakemu notranjemu oblikovanju. Z enostavno namestitvijo in izjemno zmogljivostjo je ASUS QG-U1050 optimalna rešitev za povečano omrežno zmogljivost. Na voljo z 36-mesečno garancijo za povsem brezskrbno uporabo.
| Število vrat | 5 |
| Število vrat | 5 x 100/1000/2.5GBase-T (2.5 Gbps) RJ-45 |
| Velikost tabele naslovov MAC | 16 tisoč |
| Standardi, skladni z omrežjem | IEEE 802.3ab IEEE 802.3u IEEE 802.3x IEEE 802.3az IEEE 802.3bz |
| Omrežne funkcije | Podpora za okvirje Jumbo Flow Control |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Možnost montaže | Namizje |
| Vključena dodatna oprema | Napajalnik Vodnik za hitri začetek Garancijski list |
| LAN | 5 (RJ-45) |
| Napajalnik | Zunanji Output: DC 12 V |
| Globina (mm) | 75 mm |
| Višina (mm) | 26 mm |
| Širina (mm) | 121 mm |
| Nazivna teža | 0.23 kg |
| Zunanja barva | Bel |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 40 °C |
| Največja delovna vlažnost | 90 odstotek |
| Najnižja delovna temperatura okolja | 0 °C |
| Minimalna delovna vlažnost | 10 odstotek |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 136 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 85 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 90 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.44 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.24 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 13.85 kg |
| Paketi v škatli | 30 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4711387868522 |
| Vrsta |
Zunanji |
| Število LAN portov |
5 |
| Vrsta portov |
2.5G RJ45 |
| Namestitev |
Namizni |
| Lastnosti stikala |
Zunanji |