Mobile Router Industrial
Nazaj
UMR-INDUSTRIAL-EU
UMR-INDUSTRIAL-EU
Ubiquiti
810084693384
Bar koda:
810084693384
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
Mobile Router Industrial
Izdelka trenutno ni na zalogi.
Industrijski mobilni usmerjevalnik je zmogljiva omrežna naprava, zasnovana za visoko zmogljivost in zanesljivost v zahtevnih pogojih. Ponuja podporo za različne protokole podatkovne povezave, vključno z Wi-Fi, LAN in LTE. S hitrostjo do 300 MB/s po standardu IEEE 802.11n, omogoča povezljivost v mreži preko 2,4 GHz, kar zagotavlja stabilno povezavo tudi na daljavo. Priložene so tri zunanje antene, optimizirane za zunanjo uporabo. Omogoča delovanje v ekstremnih okoljskih pogojih z delovno temperaturo od -40 °C do 70 °C. S podporo za napajanje prek etherneta (PoE), dvojnim MIMO in certifikati, kot so FCC, IC, PTCRB je idealen za industrijsko rabo.
| Vrsta omrežne naprave | Usmerjevalnik |
| Podpira protokol podatkovne povezave (novo) | Wi-Fi + LAN + LTE |
| Brezžična mrežne | IEEE 802.11b 2.4 GHz, up to 11 MB/s IEEE 802.11g 2.4 GHz, up to 54 MB/s IEEE 802.11n 2.4 GHz, up to 300 MB/s |
| LAN | 2 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T up to 1 GB/s RJ-45 |
| Podprti standardi, skladni z omrežjem | IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n Wi-Fi 4 |
| Funkcije usmerjevalnika | Napajanje prek etherneta (PoE) 2x2 MIMO |
| Antena | Zunanji |
| Brezžična LAN antena količina | 3 |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| LED indikatorji stanja | Stanje dejavnosti |
| Certifikati | FCC, IC, PTCRB, GCF, AT&T, T-Mobile, Verizon, Wi-Fi Alliance® |
| Vgrajene naprave | GPS Gumb za ponastavitev |
| LAN | 3 (RJ-45) |
| Lokacija napajalne naprave | Zunanji |
| Največja poraba energije | 12.5 W |
| Širina (mm) | 94 mm |
| Višina (mm) | 217 mm |
| Globina (mm) | 32 mm |
| Nazivna teža | 0.36 kg |
| Zunanja barva | Siv |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 70 °C |
| Največja delovna vlažnost | 95 odstotek |
| Najnižja delovna temperatura okolja | -40 °C |
| Minimalna delovna vlažnost | 5 odstotek |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Opombe o garancijskem roku | 24 mesecev – za EU |
| Dolžina pakiranja (mm) | 160 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 80 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 250 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.947 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.36 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 417 mm |
| Širina škatle (mm) | 333 mm |
| Višina škatle (mm) | 289 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 10.488 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.36 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.36 kg |
| Paketi v škatli | 10 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 810084693384 |
| Tip usmerjevalnika |
Mobilni |
| Gigabit LAN |
Da |
| Mobilna podpora (3G/4G/5G) |
Da |