ASUS ExpertWiFi EBG19P Gigabit PoE VPN 9 port žični usmerjevalnik, 8 PoE ports, 123W, Up to 3 WAN ethernet ports 1 USB WAN, Perfect for APs, Commercial-grade network security, Easy centralized management ExpertWiFi app
Nazaj
90IG08C0-MO3B00
90IG08C0-MO3B00
Asus
4711387094037
Bar koda:
4711387094037
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
ASUS ExpertWiFi EBG19P Gigabit PoE VPN 9 port žični usmerjevalnik, 8 PoE ports, 123W, Up to 3 WAN ethernet ports 1 USB WAN, Perfect for APs, Commercial-grade network security, Easy centralized management ExpertWiFi app
Izdelka trenutno ni na zalogi.
ASUS ExpertWiFi EBG19P gigabitni PoE VPN usmerjevalnik je idealna rešitev za podjetja, ki potrebujejo zanesljivo žično povezavo. Z do 9 porti, od katerih je 8 PoE, omogoča enostavno napajanje in povezavo vaših naprav brez dodatnih polnilnikov. Usmerjevalnik podpira do 3 WAN ethernet portov ter 1 USB WAN, kar zagotavlja prilagodljivost in visoko časovno razpoložljivost vaše mreže. Z naprednimi varnostnimi funkcijami komercialnega razreda ohranjate varnost vaših podatkov, medtem ko je centralizirano upravljanje olajšano preko aplikacije ExpertWiFi.
| Vrsta omrežne naprave | Router |
| Podprti protokoli podatkovnega povezovanja (novi) | LAN + Bluetooth |
| Število procesorskih jeder | 2 |
| Delovni takt | 1.8 GHz |
| Zmogljivost vgrajenega medpomnilnika | 512 MB |
| Zmogljivost vgrajene pomnilniške kartice | 256 MB |
| WAN | up to 1 GB/s RJ-45 |
| LAN | 8 x 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T up to 1 GB/s RJ-45 |
| Podprti standardi omrežne skladnosti | IEEE 802.1p (QoS) IEEE 802.1Q(VLAN) IEEE 802.3 IEEE 802.3ab IEEE 802.3u IEEE 802.3x IEEE 802.3i |
| Protokoli (Model OSI) | PPPoE IPv4 IPv6 IPsec IGMP L2TP PPTP TLS |
| Application Layer | DHCP DNS SSH DDNS |
| Funkcije in protokoli požarnega zdi | Podpora NAT URL Filter DMZ podpora |
| Funkcije usmerjevalnika | Spletni vmesnik IPTV Support DHCP Server |
| Antena | Notranji |
| Število brezžičnih LAN anten | 1 |
| Status LED indikatorjev | Status aktivnosti |
| Vgrajene naprave | Reset Button Bluetooth |
| Vključeni dodatki | Polnilec Hiter začetni meni Garancijska kartica |
| Vključeni kabli | LAN kabel |
| WAN | 1 (RJ-45) |
| LAN | 6 (RJ-45) |
| LAN / WAN | 2 (RJ-45) |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB 3.2 (type A)) |
| Lokacija napajalnika | Zunanji |
| Najvišja vhodna frekvenca | 60 Hz |
| Najnižja vhodna frekvenca | 50 Hz |
| Najvišja vhodna napetost | 240 V |
| Najnižja vhodna napetost | 110 V |
| Širina (mm) | 212 mm |
| Višina (mm) | 26 mm |
| Globina (mm) | 95 mm |
| Nazivna teža | 0.53 kg |
| Barva | Bela |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 281 mm |
| Širina paketa (mm) | 194 mm |
| Višina paketa (mm) | 94 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 1.9 kg |
| Neto teža (kg) | 0.53 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 500 mm |
| Širina škatle (mm) | 307 mm |
| Višina škatle (mm) | 229 mm |
| Bruto teža škatle (kg) | 10.3 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.2 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.2 kg |
| Paketov v škatli | 5 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 4711387094037 |
| Economic operator in EU / authorized representative | ASUS COMPUTER GmbH |
| Postal address | Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany |
| Electronic address | ProductSafety@asus.com |
| Tip usmerjevalnika |
Žični |
| Gigabit LAN |
Da |
| Mobilna podpora (3G/4G/5G) |
Ne |
| Mesh podpora |
Ne |
| Gaming |
Ne |