ASUS ZenWiFi BD4 (1-paket) BE3600 Dual-band WiFi 7 (802.11be) Mesh usmerjevalnik, dvojna 2.5G porta, napredna omrežna varnost, starševski nadzor, AiMesh
Nazaj
90IG0960-MO3C00
90IG0960-MO3C00
Asus
4711387534496
Bar koda:
4711387534496
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
ASUS ZenWiFi BD4 (1-paket) BE3600 Dual-band WiFi 7 (802.11be) Mesh usmerjevalnik, dvojna 2.5G porta, napredna omrežna varnost, starševski nadzor, AiMesh
ASUS ZenWiFi BD4 (1-paket) BE3600 prinaša izjemno hitro in stabilno brezžično povezavo z WiFi 7. Z dvojno 2.5G podporo in naprednimi varnostnimi funkcijami ter starševskim nadzorom zagotavlja varnost celotni družini. AiMesh tehnologija poskrbi za optimalno pokritost vašega doma.
| Vrsta omrežne naprave | Router/Range Extender/Access Point |
| Podprti protokoli podatkovnega povezovanja (novi) | Wi-Fi + LAN |
| Število procesorskih jeder | 4 |
| Delovni takt | 1.5 GHz |
| Zmogljivost vgrajene pomnilniške kartice | 128 MB |
| Installed RAM | 512 MB |
| WAN | up to 2.5 GB/s RJ-45 |
| Brezžična mrežne | IEEE 802.11be 2.4 GHz, up to 688 MB/s IEEE 802.11be 5 GHz, up to 2882 MB/s |
| Šifrirni algoritem | WPA WPA2 WPS WPA3 |
| LAN | 2 x up to 2.5 GB/s RJ-45 |
| Vrsta modulacije linije | OFDMA 4096QAM |
| Podprti standardi omrežne skladnosti | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11ac IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Protokoli (Model OSI) | IPv4 IPv6 IPsec IGMP L2TP PPTP TLS |
| Application Layer | DHCP DNS DDNS |
| Authentication, Authorization, Accounting (AAA Protocol) | RADIUS |
| Funkcije in protokoli požarnega zdi | DMZ podpora MAC address filtering |
| Funkcije usmerjevalnika | IPTV Support Dvojni pas MU-MIMO Beamforming Technology DHCP Server Airtime Fairness Parental Control Access Point Mode |
| Antena | Notranji |
| Število brezžičnih LAN anten | 4 |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Status LED indikatorjev | Moč |
| Vgrajene naprave | Power Button Reset Button WPS Button |
| Vključeni dodatki | Polnilec Hiter začetni meni Garancijska kartica |
| Vključeni kabli | LAN kabel |
| LAN / WAN | 2 (RJ-45) |
| Lokacija napajalnika | Zunanji |
| Najvišja vhodna frekvenca | 60 Hz |
| Najnižja vhodna frekvenca | 50 Hz |
| Najvišja vhodna napetost | 240 V |
| Najnižja vhodna napetost | 110 V |
| Širina (mm) | 140 mm |
| Višina (mm) | 140 mm |
| Globina (mm) | 70 mm |
| Barva | Bela |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 219 mm |
| Širina paketa (mm) | 174 mm |
| Višina paketa (mm) | 79 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.85 kg |
| Neto teža (kg) | 0.72 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 11.15 kg |
| Paketov v škatli | 12 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 4711387534496 |
| Tip usmerjevalnika |
Brezžični |
| Gigabit LAN |
Da |
| Mobilna podpora (3G/4G/5G) |
Ne |
| Mesh podpora |
Da |
| Gaming |
Ne |