ASUS RT-BE58 Go BE3600 Dual-Band WiFi 7 (802.11be) potovalni usmerjevalnik, 4G & 5G Mobile Tethering, USB-C PD
Nazaj
90IG09Q0-MO3C00
90IG09Q0-MO3C00
Asus
4711387841082
Bar koda:
4711387841082
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
ASUS RT-BE58 Go BE3600 Dual-Band WiFi 7 (802.11be) potovalni usmerjevalnik, 4G & 5G Mobile Tethering, USB-C PD
Odkrijte vrhunsko povezljivost s potovalnim usmerjevalnikom ASUS RT-BE58 Go. Ponaša se z dvopasovno WiFi 7 tehnologijo, dosegom do 2.5 GB/s in podporo za 4G/5G tethering. Ta kompaktna naprava združuje stabilnost in napredne funkcije za brezskrbno surfanje internetom kjerkoli.
| Vrsta omrežne naprave | Usmerjevalnik/podaljševalnik dosega/dostopna točka |
| Podpira protokol podatkovne povezave (novo) | Wi-Fi + LAN |
| Jedro CPU Količina | 4 |
| Notranja taktna frekvenca | 2 GHz |
| Nameščena zmogljivost pomnilnika Flash | 256 MB |
| Installed RAM | 1 GB |
| WAN | up to 2.5 GB/s RJ-45 |
| Brezžična mrežne | IEEE 802.11be 2.4 GHz, up to 688 MB/s IEEE 802.11be 5 GHz, up to 2882 MB/s |
| LAN | 1 x up to 1 GB/s RJ-45 |
| Podprti standardi, skladni z omrežjem | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.1Q(VLAN) IEEE 802.11n Wi-Fi 4 IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Protokoli (model OSI) | PPPoE IPv4 IPv6 IPsec IGMP L2TP PPTP TLS QoS |
| Nanosni sloj | DHCP DNS SSH DDNS |
| Funkcije in protokoli požarnega zidu | Podpora za DMZ Filtriranje naslovov MAC Port Forwarding Port Triggering |
| Algoritem šifriranja požarnega zidu | WPA WPA2 WPS WPA3-PSK |
| Funkcije usmerjevalnika | Spletni vmesnik IPTV Support Wi-Fi Bridge Strežnik DHCP Parental Control Multi-Link Operation (MLO) Mesh Technology 2x2 MU-MIMO |
| Antena | Zunanji |
| Brezžična LAN antena količina | 2 |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Vgrajene naprave | LED indikator Gumb za ponastavitev |
| Vključena dodatna oprema | Napajalnik Vodnik za hitri začetek Garancijski list |
| Kabel vključen | Kabel LAN |
| WAN | 1 (RJ-45) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB | 1 (USB tipa A) |
| Vhod moči | 1 (USB tipa C) |
| Lokacija napajalne naprave | Zunanji |
| Največji vhodni tok | 2 A |
| Največja vhodna napetost | 12 V |
| Širina (mm) | 99 mm |
| Višina (mm) | 36 mm |
| Globina (mm) | 111 mm |
| Nazivna teža | 0.232 kg |
| Zunanja barva | Bel |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 214 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 123 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 85 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.55 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.23 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 4.6 kg |
| Koda EAN | 4711387841082 |
| Tip usmerjevalnika |
Mobilni |
| Gigabit LAN |
Da |
| Mobilna podpora (3G/4G/5G) |
Da |
| Mesh podpora |
Da |