ASUS RT-BE82U BE6500 Dual-Band WiFi 7 (802.11be) usmerjevalnik, AiMesh kompatibilen
Nazaj
90IG0990-MO9B00
90IG0990-MO9B00
Asus
4711387627655
Bar koda:
4711387627655
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
ASUS RT-BE82U BE6500 Dual-Band WiFi 7 (802.11be) usmerjevalnik, AiMesh kompatibilen
ASUS RT-BE82U BE6500 je vrhunski usmerjevalnik z najnovejšo tehnologijo WiFi 7 za hitro in zanesljivo povezavo. Deluje na dveh frekvencah s hitrostmi do 5764 MB/s na 5 GHz in 688 MB/s na 2.4 GHz. Procesor s štirimi jedri pri 2 GHz in 1 GB RAM-a zagotavljata brezhibno delovanje, kar je idealno za domove in manjša podjetja. AiMesh kompatibilnost omogoča širitev omrežja. Usmerjevalnik podpira varnostne protokole, kot je WPA3, ter ima štiri zunanje antene, ki zagotavljajo močan signal. Funkcije, kot so URL filtriranje in podpora za IPTV, še dodatno obogatijo njegovo funkcionalnost.
| Vrsta omrežne naprave | Router/Range Extender/Access Point |
| Podprti protokoli podatkovnega povezovanja (novi) | Wi-Fi + LAN |
| Število procesorskih jeder | 4 |
| Delovni takt | 2 GHz |
| Zmogljivost vgrajene pomnilniške kartice | 256 MB |
| Installed RAM | 1 GB |
| WAN | up to 2.5 GB/s RJ-45 |
| Brezžična mrežne | IEEE 802.11be 5 GHz, up to 5764 MB/s IEEE 802.11be 2.4 GHz, up to 688 MB/s |
| Šifrirni algoritem | WPA WPA2 WPS WPA3 |
| LAN | 4 x up to 2.5 GB/s RJ-45 |
| Vrsta modulacije linije | OFDMA 4096QAM |
| Podprti standardi omrežne skladnosti | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11ac IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Protokoli (Model OSI) | PPPoE IPv4 IPv6 IGMP L2TP PPTP TLS |
| Application Layer | DHCP DNS SSH DDNS |
| Authentication, Authorization, Accounting (AAA Protocol) | RADIUS |
| Funkcije in protokoli požarnega zdi | URL Filter DMZ podpora MAC address filtering |
| Funkcije usmerjevalnika | IPTV Support MU-MIMO Beamforming Technology DHCP Server Airtime Fairness Access Point Mode |
| Antena | Zunanji |
| Število brezžičnih LAN anten | 4 |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Status LED indikatorjev | Status aktivnosti |
| Vgrajene naprave | Reset Button WPS Button |
| Vključeni dodatki | Polnilec Hiter začetni meni Garancijska kartica |
| Vključeni kabli | LAN kabel |
| WAN | 1 (RJ-45) |
| LAN | 4 (RJ-45) |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB 3.2 (type A)) |
| Lokacija napajalnika | Zunanji |
| Najvišja vhodna frekvenca | 60 Hz |
| Najnižja vhodna frekvenca | 50 Hz |
| Najvišja vhodna napetost | 240 V |
| Najnižja vhodna napetost | 100 V |
| Širina (mm) | 238 mm |
| Višina (mm) | 97 mm |
| Globina (mm) | 147 mm |
| Nazivna teža | 0.502 kg |
| Barva | Črna |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 288 mm |
| Širina paketa (mm) | 195 mm |
| Višina paketa (mm) | 111 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 1.13 kg |
| Neto teža (kg) | 0.85 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 14.58 kg |
| Paketov v škatli | 12 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 4711387627655 |
| Tip usmerjevalnika |
Brezžični |
| Gigabit LAN |
Da |
| Mobilna podpora (3G/4G/5G) |
Ne |
| Mesh podpora |
Da |
| Gaming |
Ne |