ASUS TUF Gaming BE3600 Dual-Band WiFi 7 (802.11be) gaming usmerjevalnik, AiMesh kompatibilen
Nazaj
90IG0900-MO9C00
90IG0900-MO9C00
Asus
4711387582060
Bar koda:
4711387582060
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
ASUS TUF Gaming BE3600 Dual-Band WiFi 7 (802.11be) gaming usmerjevalnik, AiMesh kompatibilen
ASUS TUF Gaming BE3600 usmerjevalnik ponuja napredno tehnologijo WiFi 7 in robustno varnost, zagotavlja pa hitrosti do 2,5 Gbps. Omogoča optimizirano pokritost z Dual-Band podporo.
| Vrsta omrežne naprave | Router/Range Extender/Access Point |
| Podprti protokoli podatkovnega povezovanja (novi) | Wi-Fi + LAN |
| Število procesorskih jeder | 4 |
| Delovni takt | 2 GHz |
| Zmogljivost vgrajene pomnilniške kartice | 256 MB |
| Installed RAM | 1 GB |
| WAN | up to 2.5 GB/s RJ-45 |
| Brezžična mrežne | IEEE 802.11a , up to 54 MB/s IEEE 802.11b , up to 11 MB/s IEEE 802.11g , up to 54 MB/s IEEE 802.11be 2.4 , up to 688 MB/s IEEE 802.11be 5 , up to 2882 MB/s |
| LAN | 4 x 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T RJ-45 |
| Vrsta modulacije linije | OFDMA 4096QAM |
| Podprti standardi omrežne skladnosti | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 IEEE 802.11ad IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Protokoli (Model OSI) | PPPoE IPv4 IPv6 IGMP L2TP PPTP TLS QoS |
| Application Layer | DHCP DNS SSH DDNS |
| Authentication, Authorization, Accounting (AAA Protocol) | RADIUS |
| Funkcije in protokoli požarnega zdi | URL Filter DMZ podpora MAC address filtering |
| Funkcije usmerjevalnika | Dvojni pas Beamforming Technology Airtime Fairness Parental Control |
| Antena | Zunanji |
| Število brezžičnih LAN anten | 4 |
| Status LED indikatorjev | Status aktivnosti |
| Vgrajene naprave | Power Button Reset Button WPS Button |
| Vključeni dodatki | Hiter začetni meni Garancijska kartica |
| Vključeni kabli | LAN kabel |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB 3.2 (type A)) |
| Najvišji vhodni tok | 2 A |
| Najvišja vhodna frekvenca | 60 Hz |
| Najnižja vhodna frekvenca | 50 Hz |
| Najvišja vhodna napetost | 240 V |
| Najnižja vhodna napetost | 100 V |
| Širina (mm) | 205 mm |
| Višina (mm) | 168 mm |
| Globina (mm) | 274 mm |
| Nazivna teža | 0.561 kg |
| Barva | Črna |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 426 mm |
| Širina paketa (mm) | 193 mm |
| Višina paketa (mm) | 93 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 1.13 kg |
| Neto teža (kg) | 0.99 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 1.13 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.1 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.1 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 4711387582060 |
| Tip usmerjevalnika |
Brezžični |
| Gigabit LAN |
Da |
| Mobilna podpora (3G/4G/5G) |
Ne |
| Mesh podpora |
Da |
| Gaming |
Da |