| Vrsta omrežne naprave | Usmerjevalnik/podaljševalnik dosega/dostopna točka |
| Podpira protokol podatkovne povezave (novo) | Wi-Fi + LAN |
| Jedro CPU Količina | 4 |
| Notranja taktna frekvenca | 2 GHz |
| Nameščena zmogljivost pomnilnika Flash | 128 MB |
| Installed RAM | 512 MB |
| WAN | up to 2.5 GB/s RJ-45 |
| Brezžična mrežne | IEEE 802.11a , up to 54 MB/s IEEE 802.11b , up to 11 MB/s IEEE 802.11g , up to 54 MB/s IEEE 802.11be 2.4 , up to 688 MB/s IEEE 802.11be 5 , up to 2882 MB/s |
| Algoritem šifriranja | WPA WPA2 WPS WPA3 |
| LAN | 4 x up to 1 GB/s RJ-45 |
| Vrsta linijske modulacije | OFDMA 4096QAM |
| Podprti standardi, skladni z omrežjem | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n Wi-Fi 4 IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Protokoli (model OSI) | PPPoE IPv4 IPv6 IPsec IGMP L2TP PPTP TLS |
| Nanosni sloj | DHCP DNS SSH |
| Preverjanje pristnosti, avtorizacija, računovodstvo (protokol AAA) | POLMER |
| Funkcije in protokoli požarnega zidu | Podpora za NAT URL Filter Podpora za DMZ Filtriranje naslovov MAC |
| Funkcije usmerjevalnika | IPTV Support Dvopasovni MU-MIMO Tehnologija oblikovanja žarkov Strežnik DHCP Airtime Fairness Parental Control Access Point Mode |
| Antena | Zunanji |
| Brezžična LAN antena količina | 4 |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| LED indikatorji stanja | Stanje dejavnosti |
| Vgrajene naprave | Gumb za ponastavitev Gumb WPS |
| Vključena dodatna oprema | Napajalnik Vodnik za hitri začetek Garancijski list |
| Kabel vključen | Kabel LAN |
| LAN | 4 (RJ-45) |
| WAN | 1 (RJ-45) |
| Lokacija napajalne naprave | Zunanji |
| Največja vhodna frekvenca | 60 Hz |
| Najmanjša vhodna frekvenca | 50 Hz |
| Največja vhodna napetost | 240 V |
| Najmanjša vhodna napetost | 100 V |
| Širina (mm) | 238 mm |
| Višina (mm) | 193 mm |
| Globina (mm) | 59 mm |
| Nazivna teža | 0.446 kg |
| Zunanja barva | Črn |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 285 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 193 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 104 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.03 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.45 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 13 kg |
| Paketi v škatli | 12 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4711636177474 |