| Notranja taktna frekvenca | 1.5 GHz |
| OVEN | 512 MB |
| Flash pomnilnik | 128 MB |
| Vmesnik | Ethernet/Wi-Fi |
| Omrežni faktor oblike | Zunanji |
| Število vrat | 2 |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Omrežni/transportni protokol | IPSec L2TP PPTP DHCP DNS DDNS IGMP |
| Bitna hitrost prenosa podatkov | 3600 MB/s |
| Frekvenca pasu Wi-Fi | 2.4 GHz/5 GHz |
| Vrsta linijske modulacije | OFDMA 4096QAM |
| Indikator stanja | Moč |
| Algoritem šifriranja | WPA WPA2 WPA3 |
| Standardi, skladni z omrežjem | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11ac IEEE 802.11ax IEEE 802.11be |
| Omrežne funkcije | Vgrajen strežnik DHCP Podpora za DMZ Napajanje prek etherneta (PoE) Spletni vmesnik Filtriranje naslovov MAC IPTV Dvopasovni Nadzor prometa Tehnologija oblikovanja žarkov MU-MIMO Airtime Fairness |
| Antena | Notranji |
| LAN/WAN | 2 (RJ-45) |
| Zunanja barva | Bel |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek Garancijski list Komplet za montažo |
| Kabel vključen | Napajalni kabel Kabel LAN |
| Standardi zaščite | IP65 |
| Vgrajene naprave | Gumb za ponastavitev |
| Globina (mm) | 106 mm |
| Višina (mm) | 200 mm |
| Širina (mm) | 106 mm |
| Nazivna teža | 1.04 kg |
| Garancija Izdelki z možnostjo vračila | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Merila za potrjevanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 250 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 246 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 134 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 1.84 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.37 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Brutto (kg) | 12.04 kg |
| Paketi v škatli | 6 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4711387611876 |