ASUS TUF Gaming BE9400 Tri-Band WiFi 7 (802.11be) gaming usmerjevalnik, AiMesh kompatibilen
Nazaj
90IG0A30-MO9C00
90IG0A30-MO9C00
Asus
4711387931851
Bar koda:
4711387931851
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
ASUS TUF Gaming BE9400 Tri-Band WiFi 7 (802.11be) gaming usmerjevalnik, AiMesh kompatibilen
ASUS TUF Gaming BE9400 je vrhunski tri-pasovni Wi-Fi 7 usmerjevalnik, ki prinaša izjemno hitrost in zanesljivost omrežja. Z močnim štirijedrnim procesorjem, združljivostjo z AiMesh in naprednimi varnostnimi funkcijami omogoča brezhibno povezljivost doma ali v pisarni.
| Vrsta omrežne naprave | Usmerjevalnik/podaljševalnik dosega/dostopna točka |
| Podpira protokol podatkovne povezave (novo) | Wi-Fi + LAN |
| Jedro CPU Količina | 4 |
| Notranja taktna frekvenca | 1.5 GHz |
| Nameščena zmogljivost pomnilnika Flash | 256 MB |
| Installed RAM | 1 GB |
| WAN | up to 2.5 GHz RJ-45 |
| Brezžična mrežne | IEEE 802.11be 2.4 GHz, up to 688 MB/s IEEE 802.11be 5 GHz, up to 2882 MB/s IEEE 802.11be 6 GHz, up to 5764 MB/s |
| Algoritem šifriranja | WPA WPA2 WPS WPA3 OWE |
| LAN | 3 x up to 2.5 GB/s RJ-45 |
| Vrsta linijske modulacije | OFDMA 4096QAM |
| Podprti standardi, skladni z omrežjem | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n Wi-Fi 4 IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Protokoli (model OSI) | PPPoE IPv4 IPv6 IPsec L2TP PPTP TLS QoS |
| Nanosni sloj | DHCP DNS SIP SSH DDNS RTSP |
| Preverjanje pristnosti, avtorizacija, računovodstvo (protokol AAA) | POLMER |
| Funkcije in protokoli požarnega zidu | URL Filter Podpora za DMZ Filtriranje naslovov MAC |
| Funkcije usmerjevalnika | IPTV Support Tri-Band MU-MIMO Tehnologija oblikovanja žarkov Strežnik DHCP Airtime Fairness Parental Control Access Point Mode |
| Antena | Zunanji |
| Brezžična LAN antena količina | 6 |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| LED indikatorji stanja | Stanje dejavnosti |
| Vgrajene naprave | Gumb za vklop Gumb za ponastavitev Gumb WPS |
| Vključena dodatna oprema | Napajalnik Vodnik za hitri začetek Garancijski list |
| Kabel vključen | Kabel LAN |
| WAN | 1 (RJ-45) |
| LAN | 3 (RJ-45) |
| USB 3.2 1. generacije | 1 (USB 3.2 (tip A)) |
| Lokacija napajalne naprave | Zunanji |
| Največja vhodna frekvenca | 60 Hz |
| Najmanjša vhodna frekvenca | 50 Hz |
| Največja vhodna napetost | 240 V |
| Najmanjša vhodna napetost | 110 V |
| Širina (mm) | 320 mm |
| Višina (mm) | 179 mm |
| Globina (mm) | 191 mm |
| Nazivna teža | 0.764 kg |
| Zunanja barva | Črn |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 442 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 236 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 82 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.25 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.76 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 12.66 kg |
| Paketi v škatli | 7 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4711387931851 |
| Tip usmerjevalnika |
Brezžični |
| Gigabit LAN |
Da |
| Mobilna podpora (3G/4G/5G) |
Ne |
| Mesh podpora |
Da |
| Gaming |
Da |