ASUS RT-BE86U BE6800 Dual-Band WiFi 7 Gaming Usmerjevalnik
Nazaj
90IG08W0-MO9A0V
90IG08W0-MO9A0V
Asus
4711387581452
Bar koda:
4711387581452
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
ASUS RT-BE86U BE6800 Dual-Band WiFi 7 Gaming Usmerjevalnik
ASUS RT-BE86U BE6800 je vrhunski dual-band WiFi 7 gaming usmerjevalnik z inovativno AiMesh kompatibilnostjo. Zaradi 4-jedrnega procesorja s taktom 2.6 GHz, podporo WPA3 šifriranja, ter brezžične hitrosti do 5764 MB/s na 5 GHz, zagotavlja izjemno hitrost in varnost. Njegova MU-MIMO in Beamforming tehnologija optimizirata igro brez zamud, medtem ko vgrajene antene zagotavljajo izvrstno pokritost.
| Vrsta omrežne naprave | Router/Range Extender/Access Point |
| Podprti protokoli podatkovnega povezovanja (novi) | Wi-Fi + LAN |
| Število procesorskih jeder | 4 |
| Delovni takt | 2.6 GHz |
| Zmogljivost vgrajene pomnilniške kartice | 256 MB |
| Installed RAM | 1 GB |
| Brezžična mrežne | IEEE 802.11be 2.4 GHz, up to 1032 MB/s IEEE 802.11be 5 GHz, up to 5764 MB/s |
| Šifrirni algoritem | WPA3 |
| LAN | 10Base-T / 100Base-TX up to 1 GB/s RJ-45 4 x RJ-45 |
| Vrsta modulacije linije | OFDMA 4096QAM |
| Protokoli (Model OSI) | PPPoE IPv4 IPv6 IPsec IGMP L2TP PPTP TLS QoS |
| Application Layer | DHCP DNS SSH |
| Authentication, Authorization, Accounting (AAA Protocol) | RADIUS |
| Funkcije in protokoli požarnega zdi | Podpora NAT DMZ podpora MAC address filtering |
| Funkcije usmerjevalnika | MU-MIMO Beamforming Technology |
| Antena | External/Internal |
| Število brezžičnih LAN anten | 4 |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Status LED indikatorjev | Status aktivnosti |
| Vgrajene naprave | Power Button Reset Button WPS Button |
| Vključeni dodatki | Hiter začetni meni Garancijska kartica |
| USB2.0 | 1 (USB tip A) |
| LAN / WAN | 5 (RJ-45) |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB 3.2 (type A)) |
| Lokacija napajalnika | Zunanji |
| Najvišja vhodna frekvenca | 60 Hz |
| Najnižja vhodna frekvenca | 50 Hz |
| Najvišja vhodna napetost | 240 V |
| Najnižja vhodna napetost | 110 V |
| Širina (mm) | 90 mm |
| Višina (mm) | 316 mm |
| Globina (mm) | 235 mm |
| Nazivna teža | 0.854 kg |
| Barva | Črna |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 315 mm |
| Širina paketa (mm) | 218 mm |
| Višina paketa (mm) | 130 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 1.85 kg |
| Neto teža (kg) | 0.65 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 1.85 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.1 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.1 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 4711387581452 |
| Tip usmerjevalnika |
Brezžični |
| Gigabit LAN |
Da |
| Mobilna podpora (3G/4G/5G) |
Ne |
| Mesh podpora |
Da |
| Gaming |
Da |