ASUS NUC 14 Essential (RNUC14MNK3500002), Intel N355, Intel Graphics, 1xDDR5 SO-DIMM, 5xUSB, 2xUSB Type-C, M.2 22x80 NVMe and SATA SSD, 2,5Gbe LAN, 1xHDMI, 1xDP, WiFI 6E AX211, EU Cord, Slim Kit (L6), EAN:4711387781142
Nazaj
90AR00M2-M00090
90AR00M2-M00090
Asus
4711387781142
Bar koda:
4711387781142
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
ASUS NUC 14 Essential (RNUC14MNK3500002), Intel N355, Intel Graphics, 1xDDR5 SO-DIMM, 5xUSB, 2xUSB Type-C, M.2 22x80 NVMe and SATA SSD, 2,5Gbe LAN, 1xHDMI, 1xDP, WiFI 6E AX211, EU Cord, Slim Kit (L6), EAN:4711387781142
Izdelka trenutno ni na zalogi.
ASUS NUC 14 Essential je zmogljiv mini osebni računalnik, opremljen z Intel N355 procesorjem in Intel grafiko. S podporo za DDR5 pomnilnik in WiFi 6E tehnologijo zagotavlja hitro delovanje in povezanost. Ponuja številna priključna mesta, vključno z HDMI, DisplayPort ter več USB vhodi, kar omogoča prilagodljivo uporabo in povezovanje. Idealen za domače ali pisarniško okolje, kjer so potrebni hitrost, stabilnost in napredna tehnologija.
| Serije | NUC |
| Model | NUC 14 Essential |
| Vrsta sistema | Osebni računalnik |
| Sistemski faktor oblike | Mini |
| CPE | Intel® Core™ 3 Processor N355 |
| Jedro CPU Količina | 8 |
| Količina niti | 8 |
| Standardna vtičnica CPU | Vtičnica 1264 |
| Količina nameščenega CPU-ja | 1 |
| Podpora za največjo količino CPU-ja | 1 |
| Velikost predpomnilnika CPE-ja | 6 MB |
| Nabor čipov | Sistem na čipu (SoC) |
| Število podprtih matičnih plošč | 1 |
| Vrsta pomnilnika | DDR5 SDRAM |
| Faktor oblike pomnilnika | SODIMM 262-pin |
| Hitrost pomnilnika | 4800MHz (PC5-38400) |
| Integrirano | Krmilnik za shranjevanje: PCIe 3.0 x4/SATA (M.2)
|
| Vtična kartica | Krmilnik Wi-Fi: Intel Wi-Fi 6E AX211
|
| Faktor oblike video krmilnika | Integrirano |
| Video čipov | Intelova grafika |
| Vrsta video pomnilnika | Video pomnilnik v skupni rabi |
| Faktor oblike avdio krmilnika | Integrirano |
| Nabor avdio čipov | Realtek ALC3251 |
| Oblika omrežnega vmesnika | Integrirano |
| Nabor čipov LAN | RTL8125BG-CG |
| Wi-Fi | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Podpira protokol podatkovne povezave | 2.5 Gbps |
| USB 3.2 2. generacije | 2 (USB 3.2 (tip C)), 4 (USB 3.2 (tip A)) |
| DisplayPort | 1 |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (tip A)) |
| HDMI | 1 (HDMI (tip A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Vrata za slušalke | 1 (3.5-milimetrski minipriključek) |
| Ime operacijskega sistema | brez operacijskega sistema |
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik |
| Lokacija napajalne naprave | Zunanji |
| Največja izhodna moč | 65 W |
| Zunanja barva | Črn |
| Možnost montaže | Namizje |
| V škatli | Garancijski list Vodnik za hitri začetek |
| Kabel vključen | Napajalni kabel (EU vtič) |
| Višina (mm) | 36 mm |
| Globina (mm) | 115 mm |
| Širina (mm) | 135 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 199 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 171 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 115 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.23 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.49 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 583 mm |
| Širina škatle (mm) | 307 mm |
| Višina škatle (mm) | 252 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 8 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0 kg |
| Paketi v škatli | 5 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 4711387781142 |
| Procesor (vrsta) |
Intel |
| Spomin (RAM) |
1 GB |
| Grafična kartica (model) |
Intel UHD |
| Grafična kartica |
Intel (integrirana) |
| Operacijski sistem |
Brez/Free DOS |
| Wi-Fi |
Da |
| Napajalnik |
65 W |